Kolejny nabór na stanowisko urzędnicze w UM w Kole zakończony porażką!

Autor: kurier-kolski.pl | 12.02.2017

herbNiedawno pisaliśmy o braku chętnych radców prawnych do pracy dla naszego włodarza, a teraz niczym, czyli brakiem rozstrzygnięcia, zakończył się kolejny nabór ogłoszony przez Burmistrza Miasta Koła – tym razem na wolne stanowisko urzędnicze Koordynatora Projektu w zakresie kompleksowego opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji w Wydziale Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego w Kole. Jak można było dowiedzieć się na urzędowym BIP-ie, zgłosiły się jedynie 2 osoby, z których jedna sama szybko zrezygnowała i nawet nie stanęła przed Komisją Konkursową, a drugi z kandydatów rzekomo nie spełnił oczekiwanych kryteriów dodatkowych – tak przynajmniej brzmi oficjalny komunikat burmistrza. Teraz ogłoszono kolejny nabór na to samo stanowisko do dnia 21 lutego. Czy tym razem ktoś się skusi i zaryzykuje?

 

Przypomnijmy, że z końcem ubiegłego roku Urząd Miejski w Kole poszukiwał radcy prawnego. Kusił nawet pełnym wymiarem czasu pracy!!! I, o dziwo, nikt nie chciał wziąć tej „fuchy”! Na początku grudnia br. w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej UM w Kole ogłoszono nabór na „wolne stanowisko urzędnicze radcy prawnego”. W dniu 12 grudnia (do tego dnia był termin naboru) na BIP ukazała się informacja podpisana przez burmistrza Stanisława Maciaszka, że „nabór na stanowisko Radcy Prawnego Urzędu Miejskiego w Kole został nierozstrzygnięty ze względu na brak ofert”.

Pod spodem link, klikając w który przejdziesz do wcześniejszego artykułu o nieudanym naborze na stanowisko Radcy Prawnego w UM w Kole:

Czemu nie chcą pracować w Urzędzie???

Teraz zaistniała podobna sytuacja. W związku z otrzymaną przez miasto dotacją na opracowanie Lokalnego Programu Rewitalizacji UM w Kole musi zatrudnić osobę, która będzie zajmowała się koordynacją tego programu. Jednak ogłoszony przez S. Maciaszka nabór na to stanowisko jak na razie zakończył się sromotną porażką! Zgłosiły się dwie osoby: mężczyzna z Koła (wieloletni urzędnik z doświadczeniem w innej gminie) oraz kobieta z Kramska. Jednak tuż przed spotkaniem z Komisją Konkursową jedna z tych osób całkowicie wycofała się z rywalizacji, a druga podobno nie spełniła kryteriów szanownej Komisji.

I cóż, nabór pozostał nierozstrzygnięty, a projekt został bez koordynatora, co docelowo może zagrozić też  opracowaniu na czas Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Koła. Burmistrz ogłosił nabór na to samo stanowisko po raz kolejny i czas na zgłaszanie się chętnych (o ile tacy się znajdą) jest do 21 lutego.

A co na to nasi Czytelnicy? Prosimy o Wasze opinie i komentarze!!!

Przypominamy, że przy pisaniu komentarzy nie ma obowiązku wypełniania rubryk „witryna internetowa” i „Email”. Wystarczy wpisać „podpis” czyli swój pseudonim, nazwę czy – jeśli ktoś woli – imię lub nazwisko (lub nie wpisywać tam nic) oraz treść komentarza.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
19 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
zaangażowany
7 lat temu

należy dodać, że projekt rewitalizacji jest od dawna monitorowany przez Forum Gospodarcze Aktywne Koło – znajdziecie na Facebook-u. Jeśli nie wierzycie zapytajcie w Urzędzie Miasta co wiedzą o projekcie ???….

zzzzzzz
zzzzzzz
7 lat temu

tylko drzwi się nie zamykają…

koks
koks
7 lat temu

pisiorow brakuje w kole na to stanowisko

zzzzzzz
zzzzzzz
7 lat temu

Ale toczą się… To jak można już siać o wyrokach.

sex pistols
sex pistols
7 lat temu

ZADZIWIONY – czas do szkoły baranku , zacznij naukę pisania od literki A …… Pisowski elektorat ….

zzzzzzz
zzzzzzz
7 lat temu

Komu sąd przyznał kolejne pieniądze? bo z tego, co można wyczytać w lokalnej prasie to wyrok nie zapadł?

zadziwiony
zadziwiony
7 lat temu

Pan OLejniczaqkz ałątwoał geotermę? Buaha Dziwne , bo stale zmieniał zdanie. Prawda? A sławne: gdybyście mnei wybrali toby geoterma była- tego chyba nikt nie zapomni( W Domu Kultury- nagrane jest i wszyscy słyszeli!) A sąsiedzi pamietają jak mawiał, że nas na to nie stać zagłęboko, za daleko za coś tam i za coś tam. A potem,ze skoro Konin robi i jest w Uniejowie to po co Koło, za późno.. Pan Olejniczak powinien wiedziec , że to co mówi do mikrofonu to ludzie słysza.

Kolojowiczer
Kolojowiczer
7 lat temu

MEN ! Idealnie nadajesz się na stanowisko w urzędzie….I to na każde! Poziom na wysokości koryta !!!

Niechetnydopracy
Niechetnydopracy
7 lat temu

Tekst jest o przyczynach braku chętnych do pracy w urzędzie!!!!…A hejterskie, tępe jełopy jak świnoki, które odeszły od koryta i chlapią własnym gnojem na lewo i prawo!

Wyżełwyżeł
Wyżełwyżeł
7 lat temu

Wiadomo wszystkim,dlaczego nie ma chętnych do pracy!!!! A wpisy Teda,zzzzzzz i MEN…to hejt na zamówienie wodzunia,którego już wszyscy mają dość!!!! Oczywiście są jeszcze te jełopy,dupolizy,misiewicze,tępa straż przydupna…Póki oczywiście ,jeszcze płaci !!!I też jeszcze co żałośni ,tępi hejterzy …za kasę!!!

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

MEN widac nie pracowałes w UM i nie masz o tym bladego pojęcia. Gratuluję dobrego humoru. Tymczasem wczoraj zapadł kolejny wyrok i sąd przyznał kolejne pieniadze dla nastepnej zwolnionej osoby.

MEN
MEN
7 lat temu

Ja wiem czemu nie ma chętnych. Bo tam trzeba pracować, a nie obijać się jak za poprzednich rządów. Ci co już pracowali nie spełniali się.
Nie potrafili się wykazać, a teraz została im tylko krytyka. Najlepiej Urząd nazywać „cyrkiem” To świadczy o „mądrości” krytykujących.
Obojętnie kto będzie rządził-szacunek dla Urzędu się należy.
Kto tego nie rozumie to lepiej niech milczy.

ABC
ABC
7 lat temu

Żal się wyczuwa za normalną pracą a nie za cyrkiem, który urządził burmistrz. Czyżby wyczerpał się już zasób „mądrych” misiewiczów.

zzzzzzz
zzzzzzz
7 lat temu

Niby nie dobrze pracować w UM, a w wypowiedziach jakiś żal się wyczuwa… czyżby za tym, co się straciło?

zegam
zegam
7 lat temu

Pewnie gdyby pan redaktor był rzecznikiem problemu by nie było.Ciekawe czemutaka zmiana poglądów.

Gosia
7 lat temu

Każdy pracujący chce mieć stabilizacje , a dotychczasowe zatrudnienia świadczą o czymś przeciwnym .

ted
ted
7 lat temu

Czemu nie chca pracowac? Dziwne

vvvv
vvvv
7 lat temu

Ale jaja hi hi hi

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526