Czemu nie chcą pracować w Urzędzie???

Autor: kurier-kolski.pl | 18.12.2016

img_2346Urząd Miejski w Kole poszukuje radcy prawnego. Kusi nawet pełnym wymiarem czasu pracy. I, o dziwo, nikt nie chce wziąć tej „fuchy”! Na początku grudnia br. w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej UM w Kole ogłoszono nabór na „wolne stanowisko urzędnicze radcy prawnego”. W dniu 12 grudnia (do tego dnia był termin naboru) na BIP ukazała się informacja podpisana przez burmistrza Stanisława Maciaszka, że „nabór na stanowisko Radcy Prawnego Urzędu Miejskiego w Kole został nierozstrzygnięty ze względu na brak ofert”. Cóż takiego powstrzymuje radców prawnych przed współpracą w naszym sympatycznym i uśmiechniętym włodarzem?

 

ratusz_2d
W kolskim Urzędzie Miejskim czekają wolne miejsca pracy! Kto skorzysta?

Subskrybuj
Powiadom o
guest
22 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
zadziwiony
zadziwiony
7 lat temu

Pan OLejniczaqkz ałątwoał geotermę? Buaha Dziwne , bo stale zmieniał zdanie. Prawda? A sławne: gdybyście mnei wybrali toby geoterma była- tego chyba nikt nie zapomni( W Domu Kultury- nagrane jest i wszyscy słyszeli!) A sąsiedzi pamietają jak mawiał, że nas na to nie stać zagłęboko, za daleko za coś tam i za coś tam. A potem,ze skoro Konin robi i jest w Uniejowie to po co Koło, za późno.. Pan Olejniczak powinien wiedziec , że to co mówi do mikrofonu to ludzie słysza.

Wariatduzyimaly
Wariatduzyimaly
7 lat temu

Nikt nie chciałby codziennie doświadczać … obrzydzenia!!! Nawet za cenę dobrej pensji! Trzeba być tępym Misiewiczem i nie mieć żadnego szacunku do siebie,żeby się na taką pracę zdecydować!!! Popatrzcie ,choćby na najdłuższy stażem przykład- podległej instytucji…na ,,małego w rajstopkach” Toż to wielkie nic,popychadło! Ci,inni,którzy jeszcze pracują ,wiadomo,nic nie powiedzą,ale ci,którzy byli zatrudnieni przez wodza i odeszli…są skarbnicą metod pracy psychopaty!!!

ola
ola
7 lat temu

Panie mieszkaniec- czym się pan tak zachwyca? Przez 16 lat rządów nauczycieli /trzech Burmistrzów/ wybudowano halę MOSiR + Basen to strasznie dużo. Nie ładnie tak ludzi obrażać . Chluby to nam i panu nie przynosi. Daj sobie na luz ta cała szara rzeczywistość jaka nas w Kole otacza to jest ta prawda, ale widzę że tego nie rozumiesz.

mieszkaniec
mieszkaniec
7 lat temu

Kłamiesz kłamczuchu i koniec.
Napisałeś: ” …nic konkretnego w Kole nie robiono.”
No to zdecyduj się: zbudowano basen i MOSiR czy nie zbudowano?
A jednak zbudowano, więc kłamiesz.

A na dodatek jesteś niemądry, bo piszesz coś takiego: „Basen i MOSiR to inwestycje co przynoszą miastu straty. ”
Informuję Ciebie, bo wszyscy inni poza Tobą już wiedzą, że taki MOSiR czy basen, jak i szkoły, przedszkola, szpitale, domy opieki itp. również na siebie nie zarabiają. To co, według Twojej logiki szkół, przedszkoli, szpitali też nie trzeba było budować?
Ale kłam dalej kłamczuchu. Możesz równie dobrze twierdzić że niebo jest zielone, ale wszyscy wiedzą że nie jest. Żal mi Ciebie…

men
men
7 lat temu

Nie jestem kłamcą przedstawiam fakty. Orliki budował Rząd nie miasto. Basen i MOSiR to inwestycje co przynoszą miastu straty. Czemu MOSiR nie został podłączony ze szkoły pod cieplik ?
tylko zastosowano drogie olejowe ogrzewanie? Radni na początku nie zgadzali się na Geotermię, nie zgadzali się na spalarnię śmieci. Teraz będziemy więcej płacić. Drogi mieszkańcu Boga do tego nie mieszaj bo jak by był to już dawno by zrobił porządek. Amen.

mieszkaniec
mieszkaniec
7 lat temu

Słuchaj no men, kłamczuchu jeden bezczelny:
1. poprzedni burmistrz był bardzo krytykowany, więc dlaczego kłamiesz że nie był?
2. W poprzednich lata wybudowano w Kole m. in halę sportową MOSiR, Orliki, basen i wiele innych rzeczy. Dlaczego kłamiesz, że nic konkretnego w Kole nie zrobiono?
3. Dlaczego piszesz, że radni potrafią tylko krytykować? To kłamstwo. Zobacz relacje z sesji i przegłosowane uchwały.

Kłamczuch jeden jesteś, niech Bóg Ci wybaczy.

AGA
AGA
7 lat temu

Jak to Rada nie pomaga? Radni przyjeli wszystkie uchwały dotyczace geotermii w Kole tylko gdzie ona jest? Nic sie nie dzieje.
Nie jest ważne że chce coś zrobić tylko jak skutecznie i dobrze.

men
men
7 lat temu

Krytykować jest bardzo łatwo. Mieliśmy Burmistrzów z ery nauczycieli i co? Nikt nie krytykował tylko cicho siedział, mimo że nic konkretnego w Kole nie robiono. Teraz przyszedł człowiek co chce coś konkretnego zrobić dla miasta, to zamiast Go wspierać krytykuje?
Dziwię się że radni potrafią tylko krytykować. Zapamiętamy tych krytykujących przy następnych wyborach. Dawno temu pan F.Olejniczak chciał i załatwiał geotermię , nikt z poprzedników nie podjął tej inicjatywy. Teraz ten Burmistrz chce kontynuować ten dobry pomysł to Rada nie pomaga? Dlaczego? że chce dobrze? dla naszego miasta? SPOKOJNYCH ŚWIĄT życzę i lepszego zrozumienia na przyszły rok.

noco
noco
7 lat temu

Nie ma co się śmiać ale martwić bo w końcu chodzi o nasze miasto. Czy się lubi burmistrza czy też nie. Potrzebny prawnik. I to dobry prawnik, który nie ulegnie ani burmistrzowi ani radnym szukającym dziury w całym non stop.

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
7 lat temu

@~KOLAK Zainteresuj sie moze, jak znani politycy „wyzszego sortu” zmieniaja partyjna przynaleznosc i poglady.
Taki np. obatel R. Czarnecki, prywatnie ziec gen. Miroslawa Hermaszewskiego, -dzis PiS- do chwili obecnej „zaliczyl” chyba 6 partii politycznych.
Prosto z ZChN „przeniosl” sie np. do (sex) Samoobrony.
Nikt mu jakos nie wymawia wyjatkowo czestej zmiennosci przynaleznosci i pogladow.
Takich przykladow w naszej polityce jest nieporownanie wiecej, wiec pisac o b. urzedniku szczebla miejskiego (nie mam zamiaru nikogo obrazic) to,”co mawial dziadek” jest pozbawione racjonalnosci, zas piszacy udowadnia swoim wpisem nadmiar emocji wlasnych oraz zupelny brak wiedzy na temat politykow odpowiedzialnych za nasz Kraj.

koks
koks
7 lat temu

to pisowski nieudacznik

AGA
AGA
7 lat temu

Kazdy ma rózne zdjecia. To akurat nie wyglada na niekorzystne tylko ten czlowiek wyglada na nim na bardzo zdziwionego.
Kazdy widzi to co chce zobaczyc.

kolkaa
kolkaa
7 lat temu

Szanowny Pan redaktor znalazł w swych zasobach niekorzystne zdjęcia Pana włodarza, a myślałam że niekorzystne zdjęcie jest na wszelkie okazje załączane jest tylko przy artykułach o byłym prezesie J. Klukaczyńskim

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Co kolak sie czepiasz nigdzie na portalach w necie nie ma podpisow a w gazecie sa jakies dziwaczne skroty czy pseudo

abc
abc
7 lat temu

Tylko krowa nie zmienia pogladów,bo ich nie ma,a unikac nalezy ludzi złych i robiacych krzywde innym.

KOLAK
KOLAK
7 lat temu

jaki ten świat dziwny. Kiedy czytałem artykuły, powiedzmy od początku kadencji do około października tego roku nie było ani jednego krytycznego artykułu wobec burmistrza. Były to artykuły przedstawiające w bardzo pozytywny sposób rządy naszego menedżera.
A teraz proszę ostatnio pojawiają się artykuły pytające, krytyczne.
Czemu to zawdzięczamy???
Mój dziadek mawiał: „Wnuczku zmiana wiatru jest potrzebna, ale unikaj tego typu ludzi”. Nie wiem też czemu nikt nie podpisuje się pod artykułami.

abc
abc
7 lat temu

Ale ma mine ha ha ha
Miły uprzejmy i usmiechniety to jest na pokaz.Kto mial do czynienia z tym czlowiekiem wie o czym tu pisze.

kolo
kolo
7 lat temu

To nie jest herb miasta, a czubek dzidy jaką burmistrz posłuży się w dniu ostatecznym. To takie stylizowane widły.

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Uważam, że pan jako były pracownik powinien coś na ten temat wiedzieć…

Kolanka
Kolanka
7 lat temu

Pytanie w tytule ciekawe !

Wacek
Wacek
7 lat temu

A kto by chciał pracować z takim człowiekiem – przecież u niego kariera zawodowa nowo przyjętych – zatrudnionych trwa góra pół roku hehe. Widzicie za nim herb miasta na drzewcu – miasto już leży na łopatkach .

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526