Odznaka „Zasłużony dla województwa wielkopolskiego” dla Artura Szafrańskiego [FOTO]

Autor: kurier-kolski.pl | 28.03.2024

Odznakę honorową „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego” ustanowioną przez Sejmik Województwa Wielkopolskiego, nadaną przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego w drodze uchwały podjętej zgodnie z decyzją Kapituły, otrzymał Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Koła Artur Szafrański. Wręczenia odznaczenia na ostatniej sesji Rady Miasta Koła dokonał radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Czesław Cieślak.

 

Podczas 76. Sesji Rady Miasta Koła Artur Szafrański, Sekretarz Powiatu Kolskiego i Wiceprzewodniczący Rady Miasta Koła, został uhonorowany odznaką honorową „Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”. Podczas uroczystości, która odbyła się w kolskim Ratuszu, odznakę wręczył w imieniu Zarządu Województwa Wielkopolskiego radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Czesław Cieślak. Podczas odznaczenia obecny był również Radny Powiatu Kolskiego Czesław Marek.

Odznaka ta, przyznana przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego, jest uznaniem dla wkładu Artura Szafrańskiego w rozwój regionu i jego zaangażowania na rzecz społeczności lokalnej. Decyzja o przyznaniu odznaki została podjęta na podstawie uchwały Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dnia 18 stycznia 2024 roku o numerze 7793/2004.

Jest to wyjątkowe wyróżnienie, które docenia trud i poświęcenie w pracy na rzecz dobra mieszkańców województwa wielkopolskiego. Jego zaangażowanie jako Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Koła znalazło uznanie na szczeblu regionalnym, co świadczy o jego wartościowych działaniach i pozytywnym wpływie na lokalną społeczność.

Uhonorowany podziękował wszystkim, z którymi działa wspólnie w samorządzie a otrzymany bukiet kwiatów wręczył radnej Urszuli Pękacz, którą, jak przyznał, darzy ogromnym szacunkiem i z pomocą której rozpoczął swą „przygodę” w radzie. Serdecznie gratulujemy!

Źródło: UM w Kole i Starostwo Kolskie
Fot.: Jacek Skrycki

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526