Burzliwe sesje Rady Gminy Kościelec!!! Warto oglądać nagrania z obrad [Wideo]

Autor: kurier-kolski.pl | 22.03.2024

Z sesji na sesję posiedzenia kościeleckich radnych są coraz bardziej burzliwe. Przychodzą z problemami mieszkańcy, a część radnych zaczyna zadawać trudne pytania, na które – jak twierdzą – nie mogą otrzymać satysfakcjonujących ich odpowiedzi. Co więcej, grupa 6 radnych złożyła do Przewodniczącej Rady wniosek o zwołanie sesji nadzwyczajnej odnośnie zarzutów wobec wójta gminy i jednej z radnych. Jednak szefowa Rady odmówiła, ale na sesji za tydzień będzie odczytany protokół Komisji Rewizyjnej zw. z tymi sprawami. Warto oglądać obrady Rady Gminy Kościelec, bo jest ciekawie! Pod spodem link do nagrania sesji.

 

 

Radni wnioskowali do Przewodniczącej Rady Gminy Kościelec o zwołanie jak najszybciej nadzwyczajnej sesji rady gminy. Ustawa daje im prawo złożyć taki wniosek. Wcześniej, na sesjach, pytali o pewne kwestie, ale -jak twierdzą – nie doczekali się wyjaśnień, z których byliby zadowoleni.

Pod spodem publikujemy wniosek radnych:

 

KLIKNIJ w link do nagrania obrad sesji, by obejrzeć (niestety, jakość dźwięku nagrywanego na sesjach w Kościelcu jest bardzo słaba, wprost fatalna!!!):

https://transmisjaobrad.info/videos/15249/lxiv-sesja-rady-gminy-koscielec

_____________________________________________________________________

 

Kolejna sesja Rady Gminy Kościelec, już ostatnia w tej kadencji, zaplanowana została na dzień 29 marca (czwartek) o godz. 9:00. Zapowiada się też „ciekawie”, bo będzie przedstawiony i odczytany protokół Komisji Rewizyjnej z przeprowadzenia czynności wyjaśniających i sprawdzających w zakresie stawianych zarzutów wobec Wójta Gminy Kościelec oraz Radnego Rady Gminy Kościelec.

 

Fot. główne: zrzut z nagrania obrad Gm.Kościelec
Opracowanie: MARIUSZ KOZAJDA

 

Promocja:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Jarosław
Jarosław
21 dni temu

Ale czy rada nie przegłosowała przekazania środków finansowych na ten dom ludowy?
I jestem ciekaw jak głosowali radni podpisani na liście przedstawionej w poście.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526