Satysfakcja z pracy motywuje pracowników PSSE do dalszych działań 

Autor: kurier-kolski.pl | 20.03.2023

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kole prowadzi w szkołach naszego powiatu liczne spotkania z dziećmi i młodzieżą połączone z prelekcjami na temat uzależnień od narkotyków, tytoniu, alkoholu, dopalaczy, energetyków i Internetu. Współpracuje w tym zakresie z MOPiPR w Kole. „To bezcenne momenty, w których nasze działania spotykają się uznaniem, docenieniem i zadowoleniem odbiorcy” – twierdzą pracownicy kolskiej inspekcji sanitarnej.

 

Takich spotkań jest wiele. Edukacja to ważna sprawa. Tym razem wszystko zadziało się za sprawą Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole, a także Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Łubiance i Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Głębokiem.

Odbyło się spotkanie z uczniami tych szkół oraz podopiecznymi MOPIPR i ich rodzinami w ramach edukacji dotyczącej uzależnień od narkotyków, tytoniu, alkoholu, dopalaczy, energetyków i Internetu, z naciskiem na cyberprzemoc. To były spotkania pełne otwartości i wzajemnej życzliwości.

-Mamy nadzieję, że przekaz przyczyni się do większej rozwagi i ostrożności młodych w podejmowanych przez nich decyzjach. Bardzo dziękujemy za wspaniałą atmosferę, współpracę, wzajemny szacunek i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania – podsumowali prelegenci spotkania.

Źródło: PSSE w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526