Jarmark Bożonarodzeniowy w Szkole Podstawowej nr 5 w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 19.12.2022

Dnia 16 grudnia br. w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Kole odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy „Pachnące Święta”. Uczniowie z poszczególnych klasy wraz z nauczycielami i rodzicami przygotowali piękne wyroby świąteczne, które wystawione były na specjalnie przygotowanych stołach. Każdy przybyły gość mógł kupić za niewielką, wręcz symboliczną opłatą, wspaniałe rękodzieła, a kwota zebrana ze sprzedaży stanowić będzie fundusz klasowy przeznaczony na szczytny cel dla uczniów.

 

Podczas kiermaszu odbył się także koncert kolęd i piosenek świątecznych oraz przedstawienia artystyczne w wykonaniu uczniów szkoły i nauczycieli.
Korzystając z tej jakże miłej świątecznej imprezy Dyrektor Szkoły Marek Kujawa wraz z Burmistrzem Miasta Koła Krzysztofem Witkowskim i Przewodniczącym Rady Miasta Tomaszem Sobolewskim, przecinając symbolicznie wstęgę otworzyli patio, na którym będzie można zagrać w szachy i miło (chociaż na chwilę) odpocząć od szkolnych zajęć.

Na wydarzenie zaproszeni zostali także dyrektorzy z pozostałych szkół podstawowych w Kole oraz radni miejscy i przedstawiciele spółek miejskich wspomagających kolską „Piątkę”

Tekst i foto: Jacek Skrycki

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
anna
anna
11 miesięcy temu

kiermasz wspanialywielkie gratulacje dla uczniow i rodzicow i nauczycieli

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526