SP 3 w Kole przygotowuje się do jubileuszu 100-lecia. Wiemy jak będzie wyglądał nowy sztandar szkoły!

Autor: kurier-kolski.pl | 28.11.2022

Minął już ponad rok od pierwszego spotkania zespołu do spraw organizacji obchodów Jubileuszu Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole z Oddziałami Integracyjnymi. Nad przygotowaniem do tej uroczystości ma czuwać powołany Komitet do spraw Jubileuszu, w skład którego weszli: dyrektor szkoły – Grażyna Trocińska, wicedyrektorzy: Magdalena Rossa i Paweł Rakowski, nauczyciele SP3 Koło, członkowie Rady Rodziców (przewodniczący rad klasowych) oraz przedstawiciel absolwentów – Jacek Skrycki.

 

Podczas tego spotkania zaplanowano ufundowanie nowego sztandaru przez absolwentów, obecnych uczniów i rodziców. Cel ten planowano osiągnąć poprzez rozpowszechnianie wszelkimi metodami i środkami ogłoszenia o możliwość dowolnych składek na wskazane konto.

-Jako dyrektor „Kolskiej Trójki” pragnę podziękować tym, którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia… Obecnie mogę już powiedzieć, że nasza placówka wzbogaci się o nowy sztandar, który zaprojektował dr Piotr Gołdyn, a ręcznie wydziergała Pani Aleksandra Wawrzyniak. Nie było by to jednak możliwe bez pomocy Państwa, czyli absolwentów, rodziców, uczniów i nauczycieli. Przypominam, że Wszyscy darczyńcy zostaną honorowymi gośćmi podczas uroczystości Jubileuszu Szkoły oraz zostali wpisani do księgi pamiątkowej. Stary sztandar zostaje w szkole, będzie wisiał na zaszczytnym miejscu w gablocie. Będzie jako pamiątka – napisała na stronie szkoły dyr. Grażyna Trocińska

Osoby, które zechcą jeszcze wesprzeć inicjatywę zorganizowania Jubileuszu SP 3 2 Kole mogą nadal wpłacić dowolną kwotę na konto SKO przy SP3 w Kole:

97 1020 2762 0000 1802 0087 1152 (PLN)

PL97 1020 2762 0000 1802 0087 1152 BIC/SWIFT BPKOPLPW (waluta obca)

Obecnie trwają przygotowania do wydania okolicznościowej publikacji poświęconej historii i tradycji Szkoły. Podsumowaniem przygotowań do Jubileuszu SP 3 w Kole będzie Uroczysta Gala, która będzie miała miejsce w październiku 2023 roku.

Źródło: Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526