Kolska Nowa Lewica w nowym biurze powiatowym [FOTO + VIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 09.10.2022

3 października 2022 r. odbyło się otwarcie nowej siedziby powiatowej kolskiej Nowej Lewicy. Poseł tej partii Tadeusz Tomaszewski uruchomił biuro w Kole, na os. Kolejowa 58, w pawilonie tuż obok poczty. Na otwarcie przybyli członkowie i sympatycy Lewicy oraz zaproszeni goście, w tym delegacja partii Szymona Hołowni. W spotkaniu wziął też udział poseł Wiesław Szczepański i burmistrz m. Koła Krzysztof Witkowski, a otworzył je Przewodniczący kolskich struktur powiatowych Lewicy Mariusz Hanefeld – wieloletni radny miejski.

 

Nowe biuro Lewicy to także nowe możliwości. Będzie w nim dyżurował nie tylko sam poseł Tadeusz Tomaszewski, ale także radni Lewicy oraz – raz w miesiącu – burmistrz m. Koła Krzysztof Witkowski, który wywodzi się z tej formacji. Pomieszczenie już przyciąga sympatyków i członków partii, w tym seniorów, którzy lubią tu spotkać się na kawę, ciastko i rozmowę. W tym lokalu będzie też działać Centrum Aktywności Obywatelskiej Lewicy.

Otwarcie nowego biura Lewicy w Kole było okazją do przedstawienia przez jego parlamentarzystów aktualnych tematów i wydarzeń społecznych i politycznych. Poruszono m.in. sprawę obiadów dla dzieci w szkołach, zmianach w tzw. „wdowiej rencie”, poruszono tematy problemów z węglem i gazem, a także przygotowań do wyborów parlamentarnych.

KLIKNIJ w obraz, by obejrzeć krótkie nagranie wideo z wydarzenia:

Zasłużonym działaczom Lewicy wręczono podziękowania za wieloletnią działalność i pomoc w kampaniach. Odebrali je Ida Biłas i Tomasz Barański. Podziękowania i prezent książkowy otrzymał także od posła Tadeusza Tomaszewskiego burmistrz Krzysztof Witkowski.

Delegacja partii Szymona Hołowni Polska 2050 – Robert Gajda, Krzysztof Bąkowski i Robert Czerniejewski przyszli z prezentem, który przekazali na ręce posła Tomaszewskiego. Były to akcesoria biurowe wraz z życzeniami i deklaracją gotowości współpracy z Lewicą.

Opracowanie, foto i wideo: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kik
kik
11 miesięcy temu

brawo lewica zbliza sie koniec wyznawcow eunucha w polsce

Komuch
Komuch
11 miesięcy temu
Odpowiedz do.  kik

Komu bijesz brawo wszak eunucha intelektualnego robią właśnie z ciebie

real
real
11 miesięcy temu

nareszcie koniec ich jest bliski. nigdy więcej takich ludzi w rządzeniu miastem.

Hhjjjjjjj
Hhjjjjjjj
11 miesięcy temu

Precz z komuna !!!

Konkurs
Konkurs
11 miesięcy temu

Kto policzy ilu pracowników wodociągów jest na zdjęciach?

Komuch123
Komuch123
11 miesięcy temu
Odpowiedz do.  Konkurs

Sami kierownicy…lewica k….a

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526