Kolska Nowa Lewica w nowym biurze powiatowym [FOTO + VIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 09.10.2022

3 października 2022 r. odbyło się otwarcie nowej siedziby powiatowej kolskiej Nowej Lewicy. Poseł tej partii Tadeusz Tomaszewski uruchomił biuro w Kole, na os. Kolejowa 58, w pawilonie tuż obok poczty. Na otwarcie przybyli członkowie i sympatycy Lewicy oraz zaproszeni goście, w tym delegacja partii Szymona Hołowni. W spotkaniu wziął też udział poseł Wiesław Szczepański i burmistrz m. Koła Krzysztof Witkowski, a otworzył je Przewodniczący kolskich struktur powiatowych Lewicy Mariusz Hanefeld – wieloletni radny miejski.

 

Nowe biuro Lewicy to także nowe możliwości. Będzie w nim dyżurował nie tylko sam poseł Tadeusz Tomaszewski, ale także radni Lewicy oraz – raz w miesiącu – burmistrz m. Koła Krzysztof Witkowski, który wywodzi się z tej formacji. Pomieszczenie już przyciąga sympatyków i członków partii, w tym seniorów, którzy lubią tu spotkać się na kawę, ciastko i rozmowę. W tym lokalu będzie też działać Centrum Aktywności Obywatelskiej Lewicy.

Otwarcie nowego biura Lewicy w Kole było okazją do przedstawienia przez jego parlamentarzystów aktualnych tematów i wydarzeń społecznych i politycznych. Poruszono m.in. sprawę obiadów dla dzieci w szkołach, zmianach w tzw. „wdowiej rencie”, poruszono tematy problemów z węglem i gazem, a także przygotowań do wyborów parlamentarnych.

KLIKNIJ w obraz, by obejrzeć krótkie nagranie wideo z wydarzenia:

Zasłużonym działaczom Lewicy wręczono podziękowania za wieloletnią działalność i pomoc w kampaniach. Odebrali je Ida Biłas i Tomasz Barański. Podziękowania i prezent książkowy otrzymał także od posła Tadeusza Tomaszewskiego burmistrz Krzysztof Witkowski.

Delegacja partii Szymona Hołowni Polska 2050 – Robert Gajda, Krzysztof Bąkowski i Robert Czerniejewski przyszli z prezentem, który przekazali na ręce posła Tomaszewskiego. Były to akcesoria biurowe wraz z życzeniami i deklaracją gotowości współpracy z Lewicą.

Opracowanie, foto i wideo: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kik
kik
1 rok temu

brawo lewica zbliza sie koniec wyznawcow eunucha w polsce

Komuch
Komuch
1 rok temu
Odpowiedz do.  kik

Komu bijesz brawo wszak eunucha intelektualnego robią właśnie z ciebie

real
real
1 rok temu

nareszcie koniec ich jest bliski. nigdy więcej takich ludzi w rządzeniu miastem.

Hhjjjjjjj
Hhjjjjjjj
1 rok temu

Precz z komuna !!!

Konkurs
Konkurs
1 rok temu

Kto policzy ilu pracowników wodociągów jest na zdjęciach?

Komuch123
Komuch123
1 rok temu
Odpowiedz do.  Konkurs

Sami kierownicy…lewica k….a

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526