Pożegnaliśmy wakacje na wspólnym festynie Miasta Koła i Mleczarni [FOTO]

Autor: kurier-kolski.pl | 24.08.2022

Choć do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało jeszcze kilka dni beztroski, wakacje już zostały oficjalnie pożegnane – podczas festynu, jaki dla mieszkańców zorganizowali Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski oraz Prezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole Czesław Cieślak.

 

Podczas „Pożegnania wakacji”, wiele się działo. Obecni mieszkańcy (w każdym wieku) skorzystali z atrakcji, konkursów i animacji, doskonale bawili się podczas koncertów, degustowali produkty naszej Spółdzielni Mleczarskiej, utrwalali radosne chwile w fotobudce, a na pamiątkę plenerowego spotkania obdarowani zostali miejskimi gadżetami. Najwięcej emocji wzbudził konkurs rodeo. Chętnych do ujeżdżania byka były rzesze, a efekty zmagań wywoływały salwy śmiechu!

Scena przeżywała prawdziwe oblężenie. Elektryzująca Red Queen zachęciła do wspólnej zabawy. Znany każdemu nastolatkowi Ronni Ferrari bisował największe hity ku radości słuchaczy. Oj, było gorąco! Pogoda dopisała, a deszcz nie spadł pomimo takich prognoz.

Kolejna okazja do tak dobrej, a może jeszcze lepszej, zabawy, nadarzy się już niedługo, tuż po rozpoczęciu roku szkolnego – dokładnie 3 września. Będą to Dni Koła, które w tym roku wyjątkowo nie odbyły się w czerwcu. Już dziś wiemy, że w sobotę, 3 września br, na Placu Narutowicza od godziny 15:00 będzie wiele się działo. Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Kowalska.

Info: UM w Kole
Foto: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526