Brutalnie pobity Konrad z Koła walczy o życie i zdrowie. Pomóżmy!

Autor: kurier-kolski.pl | 22.07.2022

Dnia 14 maja 2022 r. 28-letni Konrad Myślewski z Koła wraz z kolegą wybrał się nad rzekę, by powędkować. Następnego dnia rano Policja zapukała do drzwi domu rodzinnego. Widok funkcjonariuszy nie zwiastował nic dobrego. Brutalnie pobitego Konrada nad rzeką znalazło dwóch rybaków około godziny 6:00 rano. Sprawę zgłoszono na policję. Chłopak spędził miesiąc na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w stanie krytycznym. Pobicie i nieudzielenie pomocy, pozostawienie na całą noc przy rzece, spowodowało poważne uszkodzenia mózgu. Jego stan nadal jest ciężki i walczy o zdrowie i życie. Uruchomiono zbiórkę, w której każdy może pomóc. Pomóżmy!

 

-Do tej pory Konrad jest nieświadomy. W wieku 28 lat ktoś zabrał mu szansę na normalne życie. Rehabilitacja i dalsze leczenie to konieczność, niestety niezwykle kosztowna. Jako rodzina robimy, co możemy, by walczyć o Konrada, jednak coraz częściej pozostajemy bezsilni. Prosimy o pomoc, by móc walczyć o to, co zostało brutalnie mu odebrane, o zdrowie... – napisała jego rodzina na Zrzutce.pl, gdzie jest akcja zbiórki dla Konrada.

Konrad i jego najbliżsi mieszkali w Kole i stąd pochodzą, ale od niedawna zamieszkali w Kłodawie.

Sprawa brutalnego pobicia młodego mężczyzny bardzo bulwersuje opinię publiczną. O tej sprawie będziemy jeszcze informować.

Tymczasem włączmy się w miarę możliwości w zbiórkę funduszy na pomoc Konradowi.

Podajemy link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/konrad-myslewski

Opracowanie: Mariusz Kozajda
Źródło foto: zbiórka https://www.siepomaga.pl/konrad-myslewski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
MarianBola
MarianBola
1 rok temu

Dziś Święto Policji, wstyd mi.za tych policjantów mam nadzieję że zostaną złapani i surowo ukarani, sic!

Pobity przez psy
Pobity przez psy
1 rok temu

Pobity przez policjantów ? Kto się odważy to głośno powiedzieć że trzeba te służbę gruntownie prześwietlić. Ile będzie jeszcze takich sytuacji że stróże prawa mogą człowieka pobić do nieprzytomności ? Czy jest prowadzone jakieś postępowanie związane z wydaleniem ze służby ? Jakie jest stanowisko nowego komendanta z Kalisza ?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526