Przedsiębiorcy wybrali najbardziej przyjazne urzędy skarbowe. Wśród nich jest Urząd Skarbowy w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 25.04.2022

Za nami 19. edycja konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Podobnie jak w ubiegłym roku przedsiębiorcy oceniali urzędy skarbowe za pomocą elektronicznych ankiet. Kryteriami ich wyborów były: jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. Wśród laureatów znalazły się również 3 wielkopolskie urzędy. Jednym z nich jest Urząd Skarbowy w Kole, który znalazł się w gronie laureatów plebiscytu już po raz piąty.

 

Gala finałowa konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” organizowanego przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów odbyła się 21 kwietnia 2022 r. w siedzibie BCC w Warszawie. Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta, a także tworzenie relacji opartych na wzajemnej życzliwości i profesjonalizmie między administracją skarbową, a przedsiębiorcami.

Przedstawiciele biznesu wyróżnili 60 urzędów z całej Polski, w tym 3 wielkopolskie:
• Urząd Skarbowy w Kole,
• Urząd Skarbowy w Rawiczu,
• Urząd Skarbowy Poznań-Wilda.

Laureaci konkursu mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” przez rok, do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji.
Gratulując laureatom Szef Krajowej Administracji Skarbowej Magdalena Rzeczkowska podkreśliła rolę pracowników urzędów skarbowych w budowaniu wizerunku Krajowej Administracji Skarbowej.

Naczelnikom i pracownikom nagodzonych urzędów podziękowała również Zastępca Szefa KAS Anna Chałupa. Wiceminister podkreśliła też znaczenie relacji administracji skarbowej z przedsiębiorcami i zaznaczyła, że KAS wspiera ich w wykonywaniu obowiązków.

Na przestrzeni 19 lat trwania konkursu najczęściej nagradzanym wielkopolskim urzędem był Urząd Skarbowy w Rawiczu. Tegoroczna nagroda to już ich 14-ste wyróżnienie. Urząd Skarbowy w Kole znalazł się w gronie laureatów po raz piąty, a dla Urzędu Skarbowego Poznań-Wilda, jest to pierwsze wyróżnienie.

Źródło: Urząd Skarbowy w Kole
Opracował: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526