Sukces Oliwii Kapuścińskiej z SOSW

Autor: kurier-kolski.pl | 11.12.2021

Wielki sukces Oliwii Kapuścińskiej uczennicy III klasy Branżowej w SOSW przy Zespole Opiekuńczo – Edukacyjno – Wychowawczym w Kole w XXVI Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego w Gdańsku. W dniach 19-21.11.2021 r. w hali MRKS w Gdańsku odbył się XXVI Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Sprawni- Razem. W turnieju wzięli udział wychowankowie Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych z całego kraju. Trójka wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kole reprezentowała województwo wielkopolskie. Rewelacyjnie w tym turnieju spisała się Oliwia Kapuścińska.

 

Oliwia, która w kategorii powyżej lat 16 po bardzo dobrej grze awansowała do najlepszej czwórki. W meczu o wejście do finału uległa nieznacznie w setach 1:3 zawodnicze z Łodzi. W meczu o brązowy medal Oliwia wykazała się wielką determinacją. Mimo przegranej w pierwszym secie pokonała zawodniczkę z Świnoujścia 3:1, która reprezentowała Województwo Zachodniopomorskie.

W kategorii do lat 16 szóste miejsce zajął Marek Kubiak, a w kategorii powyżej lat 16 jedenasty był Jakub Kwaśniewski.

Ten historyczny sukces Oliwii Kapuścińskiej to nagroda dla niej za poświęcenie i ciężką pracę, ale także promocja Ośrodka z Koła na arenie krajowej.

„Serdeczne podziękowania za pomoc składam nauczycielom wychowania fizycznego: Pawłowi Grabarczykowi, Jarosławowi Świdrowi i Piotrowi Mroczkowskiemu, wychowawcom z Internatu SOSW , Stowarzyszeniu Przyjaciele Świętego Mikołaja i Pani Prezes Anecie Brdyś za opłacenie wyjazdu na trening do Liśca Wielkiego oraz dyrektorom ZOEW Panu Dariuszowi Kupińskiemu i Krzysztofowi Sójeckiemu za umożliwienie wyjazdu do Gdańska. Andrzej Sikorski – opiekun grupy.”

Źródło: Stow. Św. Mikołaja

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526