VI Mistrzostwa Polski Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich w Tenisie Stołowym dla Amatorów

Autor: kurier-kolski.pl | 21.10.2021

W hali sportowej MOSiR-u rozegrano VI Mistrzostwa Polski Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich w Tenisie Stołowym dla Amatorów zorganizowane przez Kolskie Stowarzyszenie Abstynentów „Przyszłość” oraz współorganizatorów. Wydarzenie przebiegało pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Koła Krzysztofa Witkowskiego i było współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Miejskiego w Kole w ramach działalności pożytku publicznego.

Celem tej edycji turnieju, podobnie jak poprzednich, było propagowanie idei trzeźwości poprzez sport i zdrowy styl życia. Przedsięwzięcie sprzyjało integracji środowiska abstynenckiego i promowało miasto. Tenis stołowy jest dyscypliną sportu, którą można uprawiać – od dziecka do seniora – przez cały rok. Takie inicjatywy mają jeszcze jedno, ważne zadanie – pozytywnie wpływać na postrzeganie ruchu trzeźwościowego w Polsce.

W zawodach udział wzięło 78 zawodników reprezentujących 15 stowarzyszeń. Na uczestników czekały puchary, medale i wiele nagród ufundowanych przez organizatorów i sponsorów.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526