Członkowie Platformy Obywatelskiej w Powiecie Kolskim wybrali nowe władze

Autor: kurier-kolski.pl | 26.10.2021

Tuż przed wyborami w Platformie Obywatelskiej na najwyższym poziomie, które wygrał Donald Tusk, Koło PO Powiatu Kolskiego, podobnie jak w setkach innych miast, gmin i powiatów, przeprowadziło wybory powszechne w swoich strukturach, w wyniku czego wyłoniono nowy Zarząd Platformy Obywatelskiej Powiatu Kolskiego, w skład którego weszli: Przewodniczący Artur Piechalak, Wiceprzewodniczący Łukasz Badach, Wiceprzewodniczący Andrzej Sadowski. Ponadto, do Zarządu zostali wybrani: Irena Czupryńska, Agnieszka Politańska, Radny Marek Kaftan i Andrzej Szurgot.

 

„Wybór dokonany przez Członków kolskiej PO wyraźnie wskazuje na oczekiwania, jakie są dzisiaj stawiane kierownictwu PO w powiecie kolskim, czyli walka z polityczną patologią i korupcją polityczną, transparentność kluczowych stanowisk publicznych, w tym samorządowych oraz, na poziomie celów nadrzędnych – walka z galopującymi podwyżkami cen, zubożeniem polskiego społeczeństwa, działaniami wymierzonymi przeciwko budującej się klasie średniej, a przede wszystkim walce o pozostanie Polski w Unii Europejskiej.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że w wyniku wyborów do Zarządu PO wszedł, po raz pierwszy od wielu lat, radny miejski – pan Marek Kaftan. Dzięki temu kolska PO zyskała z jednej strony bezpośredniego wyraziciela swojego stanowiska w organie Rady Miasta, z drugiej strony możliwość aktywnego włączania się w merytoryczną ocenę decyzji organów zarządczych Koła.” – napisali w oświadczeniu powyborczym przedstawiciele nowych władz kolskiej Platformy Obywatelskiej.

Źródło: Struktury PO w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Stefan Sieńczyłłó
Stefan Sieńczyłłó
2 lat temu

Brawo i teraz tylko pracować, aby tę butną, chamską i autorytarną władzę przepędzić gdzie pieprz rośnie.

Wyborca
Wyborca
2 lat temu

Pan Marek jako przedstawiciel PO powinien zapytać wlodarza o 100.000 na zakup dekoracji świątecznych

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526