Powiat podpisał umowę na przebudowę ul. PCK w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 25.06.2021

W piątek 18 czerwca br. Powiat Kolski podpisał umowę na przebudowę ul. PCK w Kole. To jedna z bardziej ruchliwych i równocześnie bardziej zniszczonych ulic w stolicy powiatu. Wartość robót budowlanych opiewa umowa z firmą MK STELLA Konrad Marek z siedzibą w Kole zawarta na kwotę w wysokość 875.702,08 zł. Inwestycja realizowana jest wspólnie z Gminą Miejską Koło i jest kontynuacją przebudowy ul. PCK rozpoczętej kilka lat temu.

Przebudowa ulicy PCK to zadanie na odcinku 250 metrów drogi wraz z chodnikiem i otoczeniem zieleni. Czas na wykonanie inwestycji to 5 miesięcy.

Jest to kolejna już inwestycja realizowana przez Powiat Kolski w mieście Kole. W 2020 roku Powiat Kolski przeznaczył na realizację inwestycji drogowych w mieście Kole kwotę ponad 7,3 mln zł z różnych źródeł, w tym zrealizowano wyczekiwaną kilkadziesiąt lat budowę ul. Nagórnej, której budowa umożliwiła również rozwój firmy Wood-Mizer, budowę nowych hal i powstawanie nowych miejsc pracy.

Źródło: Powiat Kolski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
2 lat temu

@~Anonim

Co Ci przeszkadza kolska firma jako wykonawca inwestycji w Kole?
Gdyby to była firma obca, prawdopodobnie byłyby narzekania, że na kolskich inwestycjach zarabiają obcy, a własne firmy są wypychane z rynku przez własne władze (czyli rządzących przez „rz”).
Co mają do tego wybory i rządząca opcja?

Anonim
Anonim
2 lat temu

I znów Mk Stella robi inwestycje mimo że zmieniła się opcja zadzaca to jakby nic nie zmieniły wybory w 2018 roku chyba że dwóch członków zarządu z poprzedniej opcji ma duży wpływ na pisowska większość

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526