Minister Edukacji prof. Przemysław Czarnek odwiedził miasto Koło i ZST

Autor: kurier-kolski.pl | 28.06.2021

W sobotę, 26 czerwca 2021 r., przybył z wizytą do Koła Minister Edukacji i Nauki prof.Przemysław Czarnek – dodajmy urodzony właśnie tu, w Kole. Minister podczas pobytu w naszym mieście odwiedził Zespół Szkół Technicznych, na terenie którego realizowana jest przez Powiat Kolski inwestycja budowy nowej sali sportowej i remont zaplecza sportowego za kwotę blisko 5 mln zł, z których 3 mln zł Powiat otrzymał z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

Ministra witały władze Powiatu Kolskiego na czele ze Starostą Kolskim Robertem Kropidłowskim, Wicestarostą Sylwestrem Chęcińskim oraz Przewodniczącym Rady Powiatu Markiem Świątkiem.

Przy okazji odwiedzin Ministra odwiedzili nas także: poseł Witold Czarnecki, poseł Ryszard Bartosik oraz nasz poseł Leszek Galemba, Wielkopolski Kurator Oświaty Robert Gaweł oraz Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Koninie Arkadiusz Chmielewski.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Lok
Lok
3 lat temu

Smierdzi w kole po tej wizycie wstyd dla miasta

....
....
3 lat temu
Odpowiedz do.  Lok

Wstyd to było gdy Polska była rozkradana przez mafie vatowskie i innych cwaniaków i ciągle na nic nie było, a min.Rostowski kwiatowal to slowami: nie ma pieniędzy i nie bedzie

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526