Film Olgi Bejm z Koła walczy o Nagrodę Publiczności!

Autor: kurier-kolski.pl | 06.05.2021

Niezmiernie nam miło poinformować, że film autorstwa kolanki Olgi Bejm pt.: „Gdy byłeś młody, chodziłeś, gdzie chciałeś” walczy o nagrodę publiczności na festiwalu KINO 2021 Nowe Historie. Organizatorem konkursu i głosowania online internautów na Nagrodę Publiczności prowadzonego w ramach„Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny na antenie TVN Fabuła – KINO 2021. NOWE HISTORIE” jest TVN SA.

TVN FABUŁA po raz drugi organizuje Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny – KINO 2021. NOWE HISTORIE. Ośmiominutowy dramat Olgi Bejm z Koła opowiada o młodej dziewczynie pracującej w domu opieki społecznej, która jako jedyna ma bliską więź z jedną z otępionych podopiecznych, a jej postawy nie podziela żadna osoba z personelu.
Zachęcamy do jego oglądania i głosowania.

UWAGA!!! Głosowanie trwa tylko do 7 maja do godz. 12.00. Jeśli macie ochotę zagłosować, to serdecznie zapraszamy. Ważne jest to że nie trzeba się nigdzie logować. Wystarczy wejść na stronę, zaznaczyć film i kliknąć przycisk „zagłosuj”: https://tvnfabula.pl/aktualnosci,3004,n/nagroda-publicznosci-kino-2021-nowe-historie-oddaj-swoj-glos,337789.html?fbclid=IwAR18oCy9dbJ0OHSu1_aMg6AYu_gPO_gNxfq4rLvwiDeBrYzBYn_ONFbm0HQ

Źródło: Powiat Kolski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526