Oddział Chirurgii kolskiego Szpitala zyskał 15 nowoczesnych łóżek od sponsora [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 02.03.2021

W poniedziałek, 1 marca 2021 r., odbyło się przekazanie nowych 15 łóżek dla świeżo wyremontowanego Oddziału Chirurgii w Kole. Nowoczesne łóżka wraz z wyposażeniem, kocami i materacami zasponsorowała państwowa spółka – Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego. Zachęcamy do obejrzenia pod spodem krótkiego nagrania wideo. KLIKNIJ i zobacz jak wyglądają nowe łóżka elektryczne oraz oddział po remoncie.

 

W krótkim przekazaniu daru, którego wartość sięga aż 105.000 złotych, wzięli udział m.in.: Poseł na Sejm RP Leszek Galemba, Starosta Kolski Robert Kropidłowski, Wicestarosta Sylwester Chęciński, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kolskiego Mariusz Kozajda i Sekretarz Powiatu Artur Szafrański, a ze strony Szpitala łóżka przyjmowała Dyrektor SPZOZ Iwona Wiśniewska oraz ordynator Oddziału Chirurgii dr nauk med. Andrzej Kręgiel.

To nie pierwsza pomoc dla Szpitala KHBC sp. z o.o., bo już wcześniej ta państwowa spółka, mająca swoją siedzibę na terenie Powiatu Kolskiego, dokonywała darowizn na rzecz naszej lecznicy i jej pacjentów, m.in. zamgławiacza odkażającego w związku z Covid-19. Obecny przy przekazaniu łóżek Prezes Zarządu tej spółki Skarbu Państwa Grzegorz Fiałkowski podkreślił, że w ubiegłym roku, który dla wszystkich był ciężki, firma wypracowała kilkumilionowy zysk, i na pewno nadal będzie wspierać kolski Szpital. Tym bardziej, że – jak powiedziała  dyr. Iwona Wiśniewska – są już zamiary przystąpienia do generalnego remontu kolejnego Oddziału Wewnętrznego.

Obecnie trwają procedury zakupu kolejnych nowych 30 łóżek, szafek, mebli, sprzętu i wyposażenia, na co kolscy radni powiatowi przeznaczyli dodatkowe pieniądze.

Zachęcamy do obejrzenia powyżej krótkiego nagrania, na którym widać funkcjonalność nowych łóżek oraz nowo wyremontowany oddział.

Wyżej – stare, bardzo już zniszczone łóżka z Oddziału Chirurgii Szpitala w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Myronevita
2 lat temu

free chat online singles
local dating sites for free

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526