„Na wieczną służbę odszedł nasz kolega” – pożegnanie kolskich policjantów…

Autor: kurier-kolski.pl | 05.06.2020

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 2 czerwca 2020 roku zmarł nasz Kolega Mariusz Ostrowski. Miał 32 lata. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Kole, rodzinie, najbliższym i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia – tak żegnają kolscy mundurowi swojego Kolegę. Nasza Redakcja dołącza się do kondolencji i łączy z pogrążoną w bólu rodziną zmarłego dzielnicowego.

W dniu 2 czerwca 2020 roku zmarł nasz Kolega, policjant Komendy Powiatowej Policji w Kole st. sierż. Mariusz Ostrowski. Miał 32 lata.

Mariusz w szeregi Policji wstąpił we wrześniu 2013 roku. Od początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Kole. Swoją służbę pełnił z ogromną rzetelnością i zaangażowaniem Od ponad dwóch lat był wzorowym, odpowiedzialnym i sumiennym dzielnicowym. Miał odpowiednie predyspozycje do pracy na pierwszej linii w kontaktach ze społeczeństwem. Był otwarty na potrzeby ludzi.

Mariusz był sportowcem. Piłka nożna była jego pasją od dziecka. Był głównym inicjatorem i sercem kolskiej policyjnej drużyny piłki nożnej. Wielokrotnie reprezentował Komendę Powiatową Policji w Kole w turniejach piłkarskich. Jego mottem było “jedziemy po to, żeby wygrać”. W lutym tego roku, drużyna Mariusza zajęła pierwsze miejsce w turnieju służb mundurowych we Wrześni. Sportowy duch towarzyszył mu na co dzień. Mobilizował kolegów do częstych wspólnych treningów, co zaowocowało silną przyjacielską sportową więzią. Mariusz Ostrowski angażował się w działalność charytatywną. Wspólnie z kolską drużyną brał udział w corocznych Mikołajkowych Turniejach Piłki Nożnej w Kaliszu, z których dochód przekazywany jest dzieciom z hospicjum.

W swoim przedwcześnie tragicznie zakończonym życiu, dał się poznać jako odpowiedzialny i sumienny funkcjonariusz, ale przede wszystkim jako honorowy i prawy człowiek. Na zawsze zapamiętamy Mariusza jako ciepłego, przyjacielskiego, życzliwego człowieka oraz dobrego Kolegę i znakomitego towarzysza służby.

Odszedł od nas nagle i na zawsze, pozostawiając rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu.

Nabożeństwo żałobne oraz uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 6 czerwca 2020 roku r. o godzinie 12.30 w Kaplicy Cmentarza Parafialnego w Kole przy ulicy Poniatowskiego. po uroczystościach ciało spocznie na tamtejszym cmentarzu parafialnym.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
ghost modus lovoo
1 rok temu

lovoo entfernung einstellen lovoo matches weg http://lovooeinloggen.com/

Dorothy
1 rok temu

Hi, the whole thing is going perfectly here and ofcourse every one
is sharing facts, that’s genuinely fine, keep up writing.

Myronevita
1 rok temu

single chat line free
singles near you

cialis cialis generic

hello guos 9128738517

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Szkoda człowieka.

Zula
Zula
2 lat temu

Wyrazy serdecznego współczucia rodzinie i bliskim! Znałam naszego dzielnicowego . Pan Mariusz Ostrowski był bardzo miłym, sumiennym dzielnicowym . Bardzo chciał pomóc ale nie zawsze mógł. …..

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
2 lat temu

To niezwykle przykre. To nie jest wiek, w którym powinno się odchodzić. To jest początek dorosłego życia. Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny i wszystkich bliskich Zmarłemu.

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

LUKASZEWSKA / MARIUSZ ZA GODNE REPREZENTOWANIE MUNDURU POLSKIEGO POLICJANTA ZA DOTRZYMANIE I POSTEPIWANIE ZGODNIE ZE ZLOZONYM SLUBOWANIEM ZAPLACILES NAJWYZSZA CENE SERDECZNE WYRAZYWSPOLCZUCIA DLA NAJBLIZSZYCH

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526