Firma SEGLA z Osieka Małego z tytułem HIT 2018

Autor: kurier-kolski.pl | 24.02.2019

Kapituła konkursowa Województwa Wielkopolskiego Przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów nadała Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu „SEGLA” Baryła & Florczak s.j. w Osieku Małym tytuł HIT RODOWY 2018 – FIRMA ROKU – za działania przedsiębiorstwa w oparciu o zasady etyki w biznesie oraz Społeczną Odpowiedzialność Biznesu uwzględniającą interesy społeczności lokalnej. Uroczysta Gala podsumowująca konkurs Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów, w której uczestniczyli laureaci konkursu odbyła się w dniu 15 lutego 2019 roku w hotelu w Poznaniu. Firmę „Segla” reprezentowały współwłaścicielki spółki: Anna Andrzejczak oraz Karolina Pierzgalska.

 

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.

Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły – to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp.

Wyłonienie, uhonorowanie przez kompetentną kapitułę i promocja wartościowych dokonań rynkowych, ekologicznych, samorządowych i organizacyjnych urzeczywistnionych w poszczególnych regionach wymaga szeroko zakrojonych prac przygotowawczych. Uczestniczą w nich samorządy terytorialne, zwłaszcza zaś starostwa powiatowe. To wielki atut tego przedsięwzięcia, bo rekomendowane przez starostów stanowią rzeczywistą wizytówkę potencjału gospodarczego, samorządowego, ale też intelektualnego poszczególnych powiatów.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „SEGLA” działa na rynku od 1993 r. i jest firmą wyspecjalizowaną w przetwórstwie szkła. Wytwarza szkło hartowane płaskie i gięte. „SEGLA” oferuje też pełen zakres obróbki szkła. Sygnowane znakiem „SEGLA” szyby bezpieczne płaskie i gięte znajdują zastosowanie przede wszystkim w środkach transportu drogowego i szynowego, w kabinach maszyn budowlanych i rolniczych oraz w oknach i iluminatorach statków.

Źródło: Powiat Kolski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo gesprächsthemen

lovoo umsatz lovoo fun http://lovooeinloggen.com/

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526