Złote Gody w kolskim Ratuszu z udziałem nowego Burmistrza Miasta Koła

Autor: kurier-kolski.pl | 10.12.2018

Do spektrum obowiązków nowego burmistrza miasta Koła należy także miły przywilej honorowania w imieniu prezydenta RP par małżeńskich z 50-letnim stażem. Nasz włodarz po raz pierwszy czynił te honory. Jubileusz Złotych Godów w kolskim Urzędzie Stanu Cywilnego obchodziły pary: Wanda i Leopold Hałasowie oraz Anna i Jan Gaudenowie, którzy już pół wieku dzielą radości i troski życia będąc przykładem dla wszystkich par małżeńskich.

 

Małżonkowie odebrali medale nadane przez Prezydenta RP. Otrzymali również legitymacje, listy gratulacyjne, kwiaty i usłyszeli wiele ciepłych słów. Burmistrz Krzysztof Witkowski życzył jubilatom zdrowia oraz kolejnych, równie pięknych rocznic. Podkreślił, że jest dumny z ich postawy. Po raz pierwszy spotkanie zakończył wzruszający akcent – pan Leopold Hałas podziękował żonie za wspólne lata i przyznał, że dbała o trwałość związku, a pani Wanda dodała, że to przecież wspólna droga.

Nasza Redakcja składa dostojnym jubilatom najserdeczniejsze życzenia wielu dalszych lat tej wspólnej drogi w zdrowiu i szczęściu.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526