Prezes kolskiej spółki MZUK Beata Maj i jej mąż, były Komendant Główny Policji, mieli poważny wypadek! To cud, że żyją!

Autor: kurier-kolski.pl | 09.07.2018

Dziś rano ok g. 9:30 doszło w Ruszkowie Drugim, na prostym odcinku drogi prowadzącej do autostrady, do ciężkiego czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jednym z nich, Volkswagenem CC, jechał Zbigniew Maj, były Komendant Główny Policji, wraz ze swoją żoną Beatą Maj, która jest Prezesem spółki miejskiej MZUK w Kole. Z informacji do jakich dotarła nasza Redakcja wynika, że małżonkowie wylądowali w kolskim Szpitalu, podobnie jak kierująca drugi samochodem, Hondą Civic, kobieta. Wierzyć się nie chce patrząc na rozbite auta, ale wszyscy przeżyli! Majowie opuścili już mury kolskiej lecznicy, a kierująca z drugiego samochodu ma poważniejsze obrażenia. Zbigniew Maj, który niedawno zapowiedział swój start w wyborach na Prezydenta rodzinnego Kalisza i – jak wskazują wstępne sondaże – jest bardzo poważnym kandydatem, był trzeźwy. Maj twierdzi, że kobieta z drugiego samochodu nagle zjechała na przeciwległy pas i centralnie uderzyła w samochód małżonków.

 

Były Komendant Główny Policji, a obecnie kandydat na Prezydenta Kalisza, twierdzi, że zdarzenie miało dziwny przebieg. Wraz z żoną jechał do swojego prawnika, gdy nagle samochód z przeciwległego pasa zjechał i czołowo uderzył w ich Volkswagena. Naszej Redakcji powiedział, że dla niego jest najważniejsze, że nie było ofiar, i że jego żona żyje.

Beata i Zbigniew Maj wyszli z kolskiego Szpitala na własne życzenie. Poobijani, ale szczęśliwi, że żyją. Kobieta kierująca drugim samochodem pozostała w lecznicy. Pani Prezes spółki MZUK, która pełni tę funkcję od blisko 1,5 roku, zapewne kilka dni nie będzie w pracy, a samochód nadaje się do zezłomowania na szrocie. Oboje mogą mówić o naprawdę wielkim szczęściu!

Źródło zdjęć: https://ruszkowpierwszy.osp.pl/

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
zk
zk
5 lat temu

Miasto Koło nie ma swojej kadry,tylko ktoś z Lęczycy,z Kalisza?Jeżeli ktoś myśli o stanowisku to powinien przedstawiać kandydatów na stanowiska podległe.Chcesz być Burmistrzem to podaj z kim będziesz realizował program przed ,a nie po wyborach.Odwołany Burmistrz chciał zmieniać ,nieprzygotowany.Dobierał z zamiejscowych,to żle świadczy o rodowitych kolanach.Nie róbcie tych błędów.

Anonimowo
5 lat temu

Czy Polska jest. juz Państwem. Totalitarnym? Czy Pana Maja to nie ma ktoto nie ma kto raz a dobrze posadzić na d…….

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526