Wspomóż akcję charytatywną dla 6-letniej Mai chorej na nowotwór!

Autor: kurier-kolski.pl | 19.05.2018

W najbliższy wtorek, 22 maja br., odbędzie się w Kole na Placu Narutowicza (plac targowy) od godz. 6.00 rano akcja charytatywna na rzecz ciężko chorej 6-letniej Mai, która wraz z rodzicami mieszka w Kościelcu. Dziewczynka ma tylko 6 latek, a pół roku temu został u niej zdiagnozowany nowotwór, tzw. „mięsak Ewinga”. Przed Mają bardzo długie leczenie powiązane z chemioterapią i konieczna będzie endoproteza. Leczenie i rehabilitacja będą ciężkie i niezwykle kosztowne, stąd potrzeba wsparcia. W pomoc włączyło się Stowarzyszenie „Kołowrotek” z jej prezesem Katarzyną Hamigą oraz radny gminny i sołtys Polic Średnich Tadeusz Krygier wraz z sołtysem Polic Mostowych Iwoną Frank. Nasz portal objął akcję patronatem medialnym. Okażmy serce i pomóżmy Mai!

 

We wtorek już od samego rana na targowisku kolskim przy Pl. Narutowicza odbędzie się akcja charytatywna na rzecz Mai. Organizatorzy oferują: atrakcyjne firmowe towary, będzie można nabyć też gadżety przekazane na leczenie dziewczynki przez sponsorów i każdy będzie mógł pomóc za przysłowiową „złotówkę”.

Akcję wspiera Stowarzyszenie Współpracy Międzynarodowej „Kołowrotek”. Można dokonywać wpłat na konto organizacji na rzecz Mai, a całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie dziecka. Nr konta to: 54 1750 0012 0000 0000 3319 1658, koniecznie z dopiskiem „Dla Mai”.

Źródło: organizatorzy akcji

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526