Młodzi piłkarze z „Jedynki” mistrzami Rejonu Konińskiego ORLIK CUP!

Autor: kurier-kolski.pl | 24.05.2018

21 maja br. odbył się w Turku finał rejonowy turnieju piłkarskiego ORLIK CUP rozgrywany w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Igrzyska Dzieci. Powiat kolski reprezentowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole, którzy po zaciętej walce zwyciężyli  i znaleźli się w gronie ośmiu najlepszych szkół w województwie. Gratulujemy!

 

Drugie miejsce w turnieju zajęła SPnr 3 ze Słupcy, trzecie SP3 Konin, czwarte SP Słodków i piąte SP Osiecza.  Finał wojewódzki odbędzie się 2 czerwca na obiekcie Lecha Poznań przy ul. Bułgarskiej.

Niemal wszyscy zawodnicy „Jedynki” na co dzień trenują w MKS Olimpia Koło. Ich umiejętności techniczno – taktyczne pozwoliły na odniesienie zwycięstwa pomimo, iż byli najmłodszą i najniższą drużyną w zawodach ( tylko dwaj chłopcy byli z klasy 6 reszta z piątej i czwartej).

W składzie  naszej reprezentacji  znaleźli się: Aleksander Wojtczak, Emil Nowakowski, Filip Zaczek, Hubert Danielewicz, Szymon Szafrański, Oskar Wojciechowski, Michał Polichnowski, Jakub Wojciechowski i Adam Woźniak.

Źródło: SP 1 w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Marianna
Marianna
6 lat temu

Brawo chłopaki,brawo trener.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526