XLVI sesja Rady Powiatu Kolskiego: herby gmin wróciły na salę obrad, bezrobocie maleje, a Szpital stał się rentowny [wideo]

Autor: kurier-kolski.pl | 28.04.2018

Po raz pierwszy kolscy radni powiatowi obradowali w odnowionej sali obrad Starostwa Powiatowego w Kole w otoczeniu nowo zawieszonych na ścianach herbów naszych gmin, o co wcześniej kilkakrotnie wnioskowali. I doczekali się! Poza tradycyjnym sprawozdaniem Starosty Wieńczysława Oblizajka, radni wysłuchali również sprawozdań dyrekcji Powiatowego Urzędu Pracy w Kole oraz kolskiego Szpitala. Wszystkie przyjęli z dużym zadowoleniem przez aklamację, a dyrektorom placówek gratulowali dobrej pracy i dobrych wyników. Bezrobocie w naszym powiecie spadło poniżej średniej krajowej, a kolski SP ZOZ pod dyrekcją dra n. med. Cezarego Chmieleckiego, choć boryka się jeszcze z różnymi obciążeniami sprzed lat, to jednak zaczął przynosić zyski już drugi raz z rzędu. Zachęcamy do obejrzenia relacji wideo wybranych fragmentów sesji.

 

Na początku sesji był miły akcent. Starosta Wieńczysław Oblizajek złożył życzenia imieninowe i wręczył kwiaty dwóm radnym-Markom, którzy w przeddzień obchodzili imieniny: Przewodniczącemu Rady Markowi Tomickiemu oraz radnemu Markowi Świątkowi. Trzeci na sali radny Marek – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Marek Kowalewski, jak okazało się, obchodzi imieniny w innym terminie.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA POD SPODEM RELACJI WIDEO Z SESJI (SKRÓT):

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonim
Anonim
6 lat temu

Rentowny szpital?Czyżby już starosta z PSL z dyrektorem nakazał leczyć ciężkie przypadki polopiryną,czy tez wysyłają takich do innych szpitali?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526