Kierowca busa zawadził lusterkiem rowerzystkę – złamał jej 4 żebra!!!

Autor: kurier-kolski.pl | 18.03.2018

Do przykrego zdarzenia doszło w środę, 14 marca br, w miejscowości Czołowo. Około godz. 8.10 rano na drodze wojewódzkiej nr 270 w kierunku Włocławka kierujący busem Iveco 40-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego podczas wyprzedzania jadącej w tym samym kierunku rowerzystki zawadził ją i uderzył prawym lusterkiem. 46-letnia mieszkanka Gminy Koło została przewrócona i doznała złamania 4 żeber. Ranną przewieziono do Szpitala Powiatowego. Dziękujemy naszemu Czytelnikowi Panu Sebastianowi za informację i przesłane MMS-em zdjęcie z wypadku. Źródło: KPP w Kole

 

Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego zdarzenia, widzisz kolizję, wypadek, pożar, utrudnienia na drodze, itp., powiadom naszą Redakcję telefonicznie, sms-em (tel. 600-15-25-26) lub na facebooku. Jeśli masz możliwość, zrób kilka zdjęć telefonem i prześlij je do nas. Podziel się z innymi swoją wiedzą! Na życzenie zapewniamy anonimowość.

REDAKCJA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
5 lat temu

A jakich doznała?
Coś więcej niż wymienione 4 żebra?
Może uzupełnisz informację, jeśli wiesz więcej?
Najważniejszą informacją jest samo zdarzenie, miejsce i okoliczności, a nie sama ilość połamanych żeber.

Anna
Anna
5 lat temu

Dlaczego ta redakcja ciągle mija się z prawdą. Może należałoby sprawdzić jakich obrażeń doznała poszkodowana a później kompletować artykuł. Jesteście przez to niewiarygodni.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526