„Gdy się Chrystus rodzi” – jasełka w PM5

Autor: kurier-kolski.pl | 19.12.2017

Boże Narodzenie to czas pełen miłości, radości, pojednania oraz wzruszeń, z którym wiąże się wiele tradycji. Jedną z nich jest coroczny występ jasełkowy przygotowywany przez przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Kole.  Dzięki występom jasełkowym dzieci mają okazję przenieść się na chwilę w odległe czasy i przypomnieć sobie, że w Betlejem narodził się malutki Jezusek. W tym roku Jasełka przygotowała grupa IV z wychowawczynią Panią Katarzyną Tomczak oraz Panią Sylwią.

 

We wtorek 12 grudnia br. dzieci zaprezentowały swój występ wszystkim przedszkolakom oraz pracownikom Przedszkola Miejskiego nr 5 w Kole. Przedszkolaki, mimo dużego stresu, przepięknie wyrecytowały swoje wierszyki oraz zaśpiewały wiele kolęd, i pastorałek. Po południu natomiast dzieci powtórzyły swój występ, tym razem zapraszając do sali rodziców. Za swój występ zostały nagrodzone gromkimi brawami.  Dzieciom podziękowała również Pani dyrektor Agnieszka Kozajda, która pogratulowała im i złożyła serdeczne, przedświąteczne życzenia.

Występ można będzie jeszcze raz zobaczyć w dniu 7 stycznia 2018 r. w kościele św. Bogumiła w Kole. Serdecznie zapraszamy!

Opracowanie: K.T. – PM5 w Kole
Foto: R.Z., K.T.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526