Opiekunki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole na Gali Finałowej SKO w Krakowie

Autor: kurier-kolski.pl | 07.11.2017

SKOW Muzeum Narodowym w Krakowie odbyło się spotkanie najlepszych opiekunów SKO z całej Polski – w tym także opiekunek SKO ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole: Jolanty Mikołajczyk i Agnieszki Lubczyńskiej. Obecność przedstawicielek tej placówki na krakowskiej gali jest wyrazem docenienia ich zaangażowania, aktywności i pracy w rozwijaniu u dzieci i młodzieży znajomości zagadnień ekonomicznych oraz pasji oszczędzania.

 

Uroczystość prowadzona była przez znanego prezentera i dziennikarza radiowej Trójki Artura Orzecha, który w dzieciństwie także należał do SKO, a uczestniczyli w niej m. in. przedstawiciele PKO Banku Polskiego na czele z Wiceprezesem Zarządu Janem Emerykiem Rościszewskim i Dyrektor Biura Młodego Klienta Małgorzatą Kocoń. Gościem specjalnym był z-ca dyrektora Muzeum Narodowego ds. naukowych Andrzej Szczerski. Podczas bankietu odbyło się spotkanie integracyjne wszystkich nagrodzonych i zaproszonych gości, podczas którego wzajemnie wymieniano spostrzeżenia oraz dzielono się doświadczeniami. Miłą niespodzianką była możliwość zwiedzenia aktualnej wystawy „Dziedzictwo”, która jest głosem w toczącej się debacie na temat polskiej spuścizny kulturowej oraz podziwianie jednego z najpiękniejszych portretów na świecie, najważniejszego i najcenniejszego dzieła w narodowych zbiorach muzealnych – „Damy z gronostajem” Leonarda Da Vinci.

Na zdjęciu: opiekunki SKO w SP2 Koło oraz pracownicy banku PKO BP Koło: Andżelika Gutowska – doradca i opiekun , Grzegorz Kozłowski – kierownik Zespołu Obsługi Klienta oraz Małgorzata Kocoń – dyrektor Biura Młodego Klienta w PKO BP. 

Źródło: SP nr 2 w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526