Otwarcie nowego marketu sparaliżowało ul. Toruńską! Są utrudnienia w ruchu!!! [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 18.10.2017

20171018_080050Dzisiejsze otwarcie nowego marketu budowlanego w dzielnicy przemysłowej naszego miasta przeszło wszelkie oczekiwania i przy okazji spowodowało ogromne utrudnienia w ruchu na ul. Toruńskiej i Dojazdowej. Takie wydarzenia to rzadkość w Kole. Non stop wjeżdżające i wyjeżdżające samochody z parkingu sklepu, w dwóch miejscach, doprowadziły do czasowego chaosu na ulicach, który trwa nadal, a gdy za chwilę wyjadą pracownicy z kolskich przedsiębiorstw, prawdopodobnie będzie jeszcze gorzej. Prosimy o dużą ostrożność!!! Wielki tłum chętnych chcących obejrzeć market i zrobić w nim zakupy zaskoczył nawet samego właściciela, który przyznał, że jest bardzo mile zaskoczony, że oferta jego sklepu przypadła tak bardzo do gustu mieszkańcom Koła i powiatu. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego materiału wideo z momentu otwarcia.

 

Już od wczesnych godzin porannych przed okazałym budynkiem Bricomarche zaczął zbierać się tłum ludzi. Parking przy markecie szybko przestał mieścić samochody i zaczęły tworzyć się korki przy dwóch wjazdach. To z kolei rzutowało na ruch na ul. Toruńskiej i Dojazdowej. Takiego oblężenia dawno nigdzie w Kole nie było widać!

KLIKNIJ I OBEJRZYJ KRÓTKIE NAGRANIE WIDEO Z MOMENTU OTWARCIA MARKETU:

Ale to był dopiero początek, bo po pierwszym wejściu do sklepu, prawdziwy tłum zaczął schodzić się i przyjeżdżać dopiero około pół godziny później. Szokowały wysokości rachunków płaconych przez wielu klientów w kasach, bo trwał konkurs z nagrodami dla tych, którzy kupią towary za najwyższą sumę. Poszczególne „rekordy” były ogłaszane przez mikrofon. Padały sumy wielotysięczne, np. około 3.500 zł, potem 4.500 zł, a za moment kolejny mężczyzna zarobił zakupy już za 4.600 zł. Co chwila widać było ludzi niosących drzwi i różne dziwne wielkie paki. Całe szczęście obyło się bez przepychanek i wszystko odbyło się kulturalnie, w cywilizowany sposób.

20171018_08005020171018_08003120171018_080339

Ostrzegamy, że w rejonie marketu cały czas trwają spore utrudnienia drogowe, szczególnie w rejonie ul. Toruńskiej, a osoby, które chcą wjechać na parking przed sklepem ostrzegamy, że jest tam ogromny problem z zaparkowaniem, więc może warto rozważyć zaparkowanie wozu gdzieś dalej i dojście pieszo, oczywiście o ile nie przewidujemy większych zakupów.

20171018_080422 20171018_080504 20171018_080521 20171018_080525 20171018_081111

Tekst, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Bumbak
Bumbak
6 lat temu

Biedny kolski lud, spragniony marek, które w wielu miastach istnieją już wiele lat … miasto bardzo zacofane i skolesiowane 🙁

przypominacz
przypominacz
6 lat temu

Chyba ktoś zapomniał napisać jaki to ładny i estetyczny budynek 😉

kjuhgfrdvhhjhb
kjuhgfrdvhhjhb
6 lat temu

Te trzy gwiazdy jak będą tak podpierać się o regały, to albo regały albo one się przewrócą………………..

Sympatyk PiSu
Sympatyk PiSu
6 lat temu

@ada
Ty się nie martw ile ludzi pracuje w brico z koła tylko zobacz klakierze ile osób i skąd pracuje w spółkach na kierowniczych stanowiskach… Poddębice Kalisz Gniezno Kłodawa…. Turek

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu

To właściciel decyduje jakich ludzi i skąd zatrudnia,jednakże byłoby miło,by zatrudniał naszych mieszkańców z Koła.Jak mamy kupować u niego to powinien właśnie tak robić by popierać miejscowe osoby,a nie z daleka.

G
G
6 lat temu

pracuję w firmie nieopodal Brico i tu pracownicy którzy mieszkają w centrum Koła tez przyjeżdżają samochodami do pracy ,więc to ze do Brico przyjeżdżają autami do pracy nie musi świadczyć o tym że są spoza Koła ,a nawet gdyby nawet to co? Czy im już nie należy się zatrudnienie?, skoro zostali zatrudnieni to chyba znaczy że byli godni tej pracy.

Uuuu
Uuuu
6 lat temu

WAM TO NIC NIE DOGODZI TYLKO KRYTYKA I KRYTYKA

Ada
Ada
6 lat temu

A mnie ciekawi,ile osób z miasta znalazło zatrudnienie,bo jeszcze przed otwarciem pracownicy przyjeżdżali samochodami więc nasuwa się wniosek,że to osoby z poza Koła

odwiedzający
odwiedzający
6 lat temu

Uwaga !!! W Brico w Turku ceny są niższe na te same produkty, np. ekogroszek o 1 zł taniej na worku….

DAVE
DAVE
6 lat temu

W koncu bedzie w tym miescie konkurencja i bedziemy mogli kupowac taniej wiele rzeczy.Brak takiego marketu odbijal sie na naszych porfelach i mocno udarzal po kieszeni.

Janina
Janina
6 lat temu

A jak ubrany w takiej szczegolnej chwili jakaś wywalona z portek koszula SZOK
Jakas nowa moda kierownikow sklepow czy cos.

xyz
xyz
6 lat temu

Kierownik sklepu żujący gumę, ochydnie to wygląda…, wstyd i masakra

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526