Narkotesty trafiły do kolskich policjantów

Autor: kurier-kolski.pl | 17.05.2017

39836_317-166684Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Kole przekazali funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Kole narkotesty, które będą wykorzystywane podczas codziennych służb przez mundurowych do badania osób, co do których zachodzi podejrzenie, że znajdują się pod działaniem środków odurzających. Otrzymane narkotesty z pewnością znacząco wpłyną na poprawę bezpieczeństwa w naszym powiecie.

 

11 maja br. nastąpiło przekazanie zakupionego sprzętu w obecności Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Kole Pani Edyty Fabisiak, Kierownika Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie Pani Joanny Grzegórzek oraz Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji podkom. Marka Zakrockiego.

Należy także podkreślić, iż kilka tygodni wcześniej dzięki staraniom Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy w Rodzinie kolska komenda Policji doposażona została w sprzęt komputerowy w postaci komputera i drukarek, który wykorzystywany jest przez mundurowych podczas realizacji programów profilaktycznych.

Źródło: MOPiPR

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526