Sekretarz Miasta Koła Bogusława Szczecińska powróciła do Ratusza

Autor: kurier-kolski.pl | 07.04.2017

SzczecińskaOd poniedziałku w kolskim Ratuszu ponownie można zobaczyć Sekretarz Miasta Koła Bogusławę Szczecińską, która wróciła do swoich obowiązków po okresie choroby. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu, jeszcze w ubiegłym roku, burmistrz Maciaszek nie okazywał jej już swojej życzliwości jak dawniej, co w pewnym momencie było widoczne. Teraz Pani Sekretarz wróciła i z uśmiechem (takim jak na zdjęciu wyżej), energicznie zabrała się do pracy, której w UM jest bardzo wiele. Jak się dowiedzieliśmy, niedawno weszła w przedemerytalny okres ochronny, więc może profesjonalnie, konsekwentnie i spokojnie dążyć do zasłużonego odpoczynku za kilka lat.

 

Dla przypomnienia, Bogusława Szczecińska pochodzi ze Zgierza, gdzie mieszka, a pojawiła się w Urzędzie Miejskim w Kole 11 kwietnia 2015 roku i z polecenia burmistrza Stanisława Maciaszka zaczęła być Sekretarzem Miasta Koła. Zastąpiła na tym miejscu po 8 latach swojego poprzednika Tomasza Nuszkiewicza.

Nasza Redakcja życzy Pani Sekretarz Szczecińskiej dużo zdrowia i wytrwałości w pracy w Ratuszu, a przede wszystkim odporności na stres.

Foto.: archiwum

Zapisz

Subskrybuj
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Zapominalski
Zapominalski
7 lat temu

A co,…czyżby burmistrz stracił poczucie humoru i stał się …normalny…?. W ostrej psychozie był,kiedy zwalniał i… w okresie ochronnym i w trakcie zwolnienia chorobowego !

Tom Bombadil
Tom Bombadil
7 lat temu

Długo nie potrwa to ocieplanie wizerunku

Judex
7 lat temu

Ta Pani już mądrość do urzędu wprowadziła przebywając na zwolnieniu chorobowym doczekała się wieku przed emerytalnego i już jest pracownikiem urzędu miasta Nasz wódz był głupszy niż ta Pani i dał się wyprowiantować .Brawo Pani sekretarz tak trzymać .Jest Pani bardziej kompetentną osobą niż burmistrz.

Karolina
7 lat temu

Mam nadzieję,ze skoro Pani Sekretarz wróciła i jest w okresie ochronnym to burmistrz jej nie zwolni.
Pani Bogusławo wprowadź do naszego Urzędu uśmiech i normalność !
Miej odwage

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Do Monika. Wyksztalcenie w postaci dyplomu jakiejs tam uczelni ma teraz wiekszosc mlodych ludzi. Ale doswiadczenia i zdrowego rozsądku a szczegolnie checi do pracy nie kupisz za zadne pieniadze. Tacy ludzie z pojeciem tez sa w Kole.Maja wyksxtalcenie i doswiadczenie.

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Byle jak najszybciej ten człowiek zniknął z naszego miasta, niech szuka szczęscia w Zgierzu, Koninie, Turku, Jarocinie, Kaliszu…

Kolanin poszukujący pracy.
Kolanin poszukujący pracy.
7 lat temu

„fajnie”, a Kolanie szukają pracy…

julian
julian
7 lat temu

Do gość dziękuję ….

GOSC
GOSC
7 lat temu

Do julian
Tak poprzedni sekretarz był i nadal mieszka w Kole

Monika
Monika
7 lat temu

Fakt faktem ludzie którym miał zamiar wypowiedzieć umowę o pracę powrócili, widać, że następują tu próby zmiany wizerunku, jego ocieplanie. Mimo wszystko uważam, że rozsądniej byłoby zatrudniać ludzi z Koła, przecież jest tu mnóstwo osób z odpowiednim wykształceniem nadającym się na kierownicze stanowiska, a nie tylko do zamiatania ulic

Bizon
Bizon
7 lat temu

Do Juliana weź tak zdrowo walnij się w głowę. Najleprzy byłby z Warszawy Baranie

julian
julian
7 lat temu

A czy były Sekretarz był z Koła ??????

Mieszkaniec Koła
Mieszkaniec Koła
7 lat temu

Dziękuję panie burmistrzu, że swojemu następcy zrobił pan „prezent”. Przykre jest to że na takich stanowiskach nie ma miejsca dla naszych mieszkańców. Niech się tak kadencja skończy jak najszybciej, by proces odzyskiwania miasta do naszych mieszkańców trwał jak najkrócej

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526