Piękne jest nasze m. Koło!!! Wyjątkowy film autorstwa P. Wiesława Karbowego

Autor: kurier-kolski.pl | 08.02.2017

Dzięki uprzejmości Pana Wiesława Karbowego, możemy zaprezentować naszym Czytelnikom wyjątkowy film pt. „KOŁO – miasto i okolice”, profesjonalnie zrealizowany przez niego za pomocą drona, ukazujący piękno naszego miasta z „lotu ptaka”. Polecamy jego obejrzenie oraz rozpropagowanie wśród rodziny i znajomych. Zobaczmy wszyscy w jak cudownym miejscu przyszło nam żyć, mieszkać i pracować! Doceńmy to wyjątkowe piękno przyrody, historii, zabytków i architektury oraz współczesności. Wspaniały Królewski Zamek, dumny Ratusz, prastara Fara i barokowy Klasztor, zabytkowa Starówka na wyspie rzecznej opasana błękitem rzeki Warty i soczystą zielenią łąk. Wspólnie, zgodnie i ROZSĄDNIE dbajmy o Koło, troszczmy się o jego dobry rozwój i zachowanie tego wszystkiego dla przyszłych pokoleń. Dlatego warto walczyć, by nie niszczono naszej zachwycającej Małej Ojczyzny! A co o tym filmie sądzą nasi Czytelnicy? Podoba Wam się?

widok miasta Koła

Subskrybuj
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Jarek
Jarek
7 lat temu

Szkoda tylko, że Kaliskie Przemieście pominięte, ale to już za rzeką, inny świat

yxz
yxz
7 lat temu

Jestem pod duuużym wrażeniem, Koło wygląda z lotu ptaka prawie jak Sandomierz. Dziekuję autorowi za piękne widoki.

DE
DE
7 lat temu

Woow Koło wygląda jak jakas metropolia, ruch jak w Wawie przez Koło przyjeżdżają kolarze, starówka z flagą przypomina Sejm, na ulice wylegaja tłumy ludzi jak by kolumna prezydencka jechała na kładzie, most Siekierkowski nad Wisłą a najlepszy jest ten Orzeł co spada z kościoła…to nasza mała Stolica. POZDRAWIAM z DE

jaa
jaa
7 lat temu

Super na dworze zimno a tu takie gorące klimaty lato w Kole zawsze jest piękne to tak na przekór wszystkim narzekajacym

qerfv
qerfv
7 lat temu

Radni zróbcie cos na Boga ,żeby zatrzymać to szaleństwo i przywrócic normalność oraz stabilny rozwój w Kole ! Was wybraliśmyi w naszym imieniu macie działac na nasz wspólny interes mieszkańców patrzeć.Jak zawiedziecie za 2lata przyjdzie czas rozliczeń i nei będzie zmiłuj.Ostatnia szansa.

koks
koks
7 lat temu

ladny film brawo

PATRIOTA
PATRIOTA
7 lat temu

JESTEM DUMNY Z MOJEGO MIASTA
ALE JUZ NIEKONIECZNIE Z JEGO WLADZ

Anna
Anna
7 lat temu

Znam chłopaka, jego pasja filmy i zdjęcia z lotu ptaka naprawdę są świetne, oby wiecej takich prezentacji mogliśmy oglądać

Ola
Ola
7 lat temu

Dziękuje za prezentacje , ten film możemy nazwać promocją miasta a nie pikniki organizowane przez dom kultury z darmowym wyszynkiem .

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Suuuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!
Panie Maciaszek patrz Pan i podziwiaj jak robi sie promocje miasta z prawdziwego zdarzenia.Ten film powinno zakupic miasto dla celów promocyjnych.Pelny profesjonalizm u czlowieka zwiazanego z Kołem a w UM kto pracuje no kto?Wszyscy tylko nie tak zdolni ludzie.

wdf
wdf
7 lat temu

Bardzo ładny film.Zdolny facet,ma dobre 'oko’.
Gratulacje i podziekowania dla Autora!

Gal
Gal
7 lat temu

Ale pięknie klasztor wyszedł. Cudo

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526