Jest dofinansowanie na parki i na PSZOK!

Autor: kurier-kolski.pl | 11.02.2017

parkNa stronie Urzędu Miejskiego w Kole ukazał się informacja, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w dniu 10 lutego br. potwierdził przyznanie dofinansowania dwóch projektów: „Punkt Selektywnej zbiórki odpadów wraz z infrastrukturą towarzyszącą” oraz „Rozwój terenów zielonych w Kole poprzez odnowę Parku im. J. Słowackiego oraz Parku 600-lecia z zagospodarowaniem starorzecza”. Całkowity koszt inwestycji dotyczącej odnowy parków to 2.403.847,62 zł, z czego dofinansowanie wyniesie 1.942.011,72 zł, natomiast dofinansowanie PSZOK-u, gdzie ma znaleźć się też nowa siedziba spółki miejskiej MZUK, to 2.822.421,90 zł.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kolo
kolo
7 lat temu

Panie redaktorze. Szkoda, że pan nie podjął się wyjaśnienia moich wątpliwości, zrobił to sam pan burmistrz w wywiadzie udzielonym konkurencji. Okazuje się- jeżeli dobrze rozumiem, że projekt rewitalizacji uzyskał „wysoką ocenę” (co nie oznacza, że uzyskał pieniądze). Po sprawdzeniu w NFOŚiGW rzeczywiście, projekt jest na 51.miejscu(na 61 aplikujących) listy w grupie rezerwowych. Informacji o dotacji na PSZOK nie znalazłem. Co o tym mam sądzić? Czy to znów propaganda idzie przed informacją i prawdą?

kolo
kolo
7 lat temu

Rozumiem, że informacja pochodzi ze strony UM, a może by pan redaktor wskazał źródło tej informacji na stronach NFOŚiGW, bo coś mi tutaj nie pasuje.

vvvv
vvvv
7 lat temu

no prosze a złosliwi twierdza ze na kurierze nie ukazuje sie nic pozytywnego o burmistrzu że tylko plucie
jak widac na zalaczonym obrazku nie jest to prawda

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526