Akcja antyterrorystów!!! CBŚ aresztowało w Kole i powiecie kolskim 5 osób! [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 08.02.2017

3-229009Policjanci kaliskiego CBŚP zatrzymali 5 członków grupy przestępczej (4 osoby w samym Kole, w tym szefa grupy!) trudniącej się przemytem i handlem narkotykami. Gangsterzy zorganizowali kanał przerzutowy narkotyków z Holandii do Polski. Przemycony „towar” był następnie rozprowadzany w Kole i powiecie kolskim. Funkcjonariusze CBŚP ustalili, że grupa mogła działać od 2012 roku i wprowadziła na rynek co najmniej 46 kilogramów marihuany i przynajmniej 9 kilogramów amfetaminy, czyli narkotyki o wartości 1,5 mln złotych. Do udziału w akcji wykorzystano policyjnych antyterrorystów.

 

Policjanci kaliskiego CBŚP zatrzymali w Kole czterech członków zorganizowanej grupy przestępczej trudniącej się przemytem i handlem narkotykami. Wśród przestępców znajduje się lider grupy. Gangsterzy przemycali marihuanę i amfetaminę z Holandii do Polski, a następnie rozprowadzali w powiecie kolskim. Według ustaleń funkcjonariuszy CBŚP grupa mogła działać od 2012 roku i wprowadziła na rynek co najmniej 46 kilogramów marihuany i przynajmniej 9 kilogramów amfetaminy. Czarnorynkowa wartość tych środków to ponad 1,5 mln złotych.

3-229008

Funkcjonariusze CBŚP przeszukali lokale należące do przestępców. Zabezpieczyli znaczne ilości marihuany o wartości ponad 10 tys. złotych. Narkotyki były już poporcjowane i przygotowane do sprzedaży.  Policjanci zabezpieczyli również samochody dilerów o łącznej wartości 20 tys. złotych.

Zatrzymania miały dynamiczny charakter i odbywały się jednocześnie w kilku miejscach powiatu kolskiego. Do udziału w akcji wykorzystano policyjnych antyterrorystów.

3-229010

Prokurator Okręgowy w Koninie przedstawił mężczyznom zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, przemyt i handel narkotykami. Wszyscy gangsterzy zostali tymczasowo aresztowani.

Jest to kontynuacja sprawy, w której do pierwszego zatrzymania doszło pod koniec ubiegłego roku. Wówczas w ręce policjantów CBŚP wpadł kurier przemycający narkotyki. Zabezpieczono wtedy ponad 2,5 kg środków odurzających. Przemytnik został aresztowany przez sąd.

FILM CBŚP Z ZATRZYMANIA W KOLE (materiał prasowy CBŚP):

Źródło: CBŚP – materiały prasowe – www.policja.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
szwagierekk
szwagierekk
7 lat temu

a gdzie Izaura i Kunta Kinte?

jeremiasz b
jeremiasz b
7 lat temu

ja tam juz sie nic nie odzywam

kolo
kolo
7 lat temu

jeszcze niech sie zajma tymi pajacami co na torunskiej koło małpki stoja.. tam tez mozna spokojnie kilku zwinąc. reszta posralaby sie ze strachu i sypneła kumpli raz dwa..

mik
mik
7 lat temu

W końcu może choć trochę pozbędziemy się tego ścierwa z naszego miasta.Ogromne podziękowania za całą tą akcję i oby tak dalej.

gangster
gangster
7 lat temu

I TAK NIC NAM NIE ZROBICIE HEHEHEHE W KOLE MAMY SIE DOBRZE 😀

ZIUTA
ZIUTA
7 lat temu

Brawo.W koncu odpowiednie służby zaczynają robić w Kole porządek>Czekamy na ciąg dalszy.

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

pewno jak zwykle złapali płotki,a rekiny odpłyneły i smieją sie

kolo
kolo
7 lat temu

ciekawe kogo zatrzymali..

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526