Zespół Szkół nr 1 w Kole nagrodzony w ogólnopolskim konkursie SKO

Autor: kurier-kolski.pl | 16.01.2017

zs1Znamy już wyniki ogólnopolskiego konkursu: „SKO Blog Miesiąca Grudnia”. Spośród wielu szkół z całej Polski biorących udział w konkursie nagrodę II stopnia otrzymał Zespół Szkół nr 1 w Kole za prowadzenie programu edukacji finansowej wśród uczniów.

 

Realizowane w placówce działania, opisywane następnie na stronach szkolnego bloga, doprowadziły do zdobycia kolejnej nagrody. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku szkolnym szkoła zwyciężyła w konkursie na „Blog  Miesiąca Października”, gdzie nagrodą był kolejny już laptop i gadżety dla uczniów. Otrzymanie wyróżnienia związane jest także z wygraniem różnorodnych pomocy i gadżetów, które trafiają do najbardziej aktywnych uczniów. Co ważne, prowadzony przez szkołę blog przyczynia się również do promocji szkoły i miasta, co widać po wielu pozytywnych wpisach internautów z całej Polski.

Opiekunowie SKO w ZS nr 1 w Kole bardzo dziękują wszystkim, którzy odwiedzają i głosują na szkolnego bloga nadal licząc na Państwa głosy i komentarze.

O działalności SKO w ZS nr 1 w Kole można przeczytać  na platformie Szkolne Blogi, gdzie placówka umieszcza najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz działań edukacyjnych z zakresu wiedzy ekonomicznej i oszczędzania.

Adres: https://www.szkolneblogi.pl/blogi/zs1-w-kole/

Źródło: ZS Nr 1 w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526