Kolejny sprawca rozboju trafił za kraty

Autor: kurier-kolski.pl | 13.10.2016

rozboj2-11Policjanci z Komisariatu Policji w Kłodawie zatrzymali 45-letniego mężczyznę, podejrzanego o dokonanie rozboju na jednym z mieszkańców gminy Kłodawa. To kolejny w ostatnim czasie przypadek podobnego przestępstwa zagrożonego karą do 12 lat więzienia. Zatrzymany mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu ponieważ sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

 

10 października kłodawscy policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy Kłodawa, który wszedł do mieszkania, wyciągną na zewnątrz o 4 lata młodszego mężczyznę, a następnie pobił go i zabrał mu z kieszeni spodni pieniądze – kilkadziesiąt złotych.

Sprawca rozboju podczas zatrzymania był pijany. Policyjne urządzenie do badania stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mundurowi odzyskali także część skradzionych pieniędzy.

rozboj2-1

Agresywny mężczyzna, który wielokrotnie łamał już prawo, usłyszał zarzut dokonania rozboju. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności nawet do 12 lat. Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował wobec 45-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526