Teatr przed Ratuszem bawił i uczył

Autor: kurier-kolski.pl | 06.06.2016

7Tegoroczne obchody „Dnia Dziecka” zbiegły się z lokalnymi obchodami „0gólnopolskiego Głosu Profilaktyki”. Dało to możliwość zaprezentowania przed szeroką publicznością spektaklu profilaktycznego pt. „Sekret” przez młodzieżową grupę „Asertywni” – członków dąbskiej grupy PaTPORT-u. A wszystko to w ramach bogatego programu obchodów Dnia Dziecka zorganizowanego z inicjatywy Burmistrza Miasta Koła przed kolskim Ratuszem.

 

31 maja br. na kolskim Starym Rynku zostały zorganizowane miejskie obchody „Dnia Dziecka”. Wśród wielu atrakcji w programie znalazł się spektakl profilaktyczny pt. „Sekret” grupy PaTPORT-u reprezentowanej przez młodzież z Zespołu Szkół w Dąbiu. Idea występu promowała modę na życie wolne od uzależnień. Grupa PaTPORT-u aktywnie działa już od 16 miesięcy propagując zdrowy styl życia wśród rówieśników.

1

3

4

6

2

5

8

Na zakończenie spektaklu PaT-owicze wezwali wszystkich zebranych do zrywu „Wolnych Serc”, rozdając także ulotki profilaktyczne. Ponadto dzieci mogły zobaczyć występy teatru ulicznego, posłuchać muzyki, pomalować twarze oraz wziąć udział w wielu zabawach plastycznych zorganizowanych przez Urząd Miejski w Kole i Miejski Dom Kultury.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
vicek
7 lat temu

Jednak można coś zrobić dla dzieci. Dawniej to się olewało. Poprzednicy tylko narzekali że nie ma pieniędzy dla takich imprez.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526