W maju referendum! Burmistrz apeluje do Kolan o pozostanie w domach

Autor: kurier-kolski.pl | 05.04.2016

DSC07364Wczoraj przed Ratuszem burmistrz miasta Koła Stanisław Maciaszek zorganizował krótką konferencję prasową, podczas której skomentował inicjatywę referendalną w naszym mieście i zaapelował o jej zignorowanie. Wcześniej, w tym dniu, do Urzędu Miejskiego wpłynęło pismo Komisarza Wyborczego w Koninie stwierdzające właściwą ilość podpisów popierających referendum i wyznaczające datę głosowania na 22 maja br.

 

Burmistrz podczas spotkania z dziennikarzami powiedział m.in., że tak zwana inicjatywa referendalna wysuwa pod jego adresem „szereg pomówień”. Przypomniał, że objął rządy w mieście w bardzo ciężkim okresie, przejął Koło w dużym długiem i bez strategii rozwoju. Podkreślił, że jego zdaniem, tak zwanej grupie referendalnej chodzi o „chęć objęcia władzy w mieście i obsady stanowisk”.

– Na dzień dzisiejszy twierdzę, że miasto idzie w dobrym kierunku, rozwija się, czego przykładem jest w środę podpisanie umowy na budowę pierwszej w Polsce elektrociepłowni geotermalnej. Jest to dobry prognostyk dla rozwoju miasta pod względem gospodarczym.

Równocześnie włodarz zwrócił się do mieszkańców, by zignorowali referendum, namawiał do pozostania w domach i nie pojawienia się przy urnach w dniu 22 maja.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Grzechu
Grzechu
8 lat temu

Ewa jeśli to taka mała Garstka malkontentów ,to może zorganizować wielką manifestację i poprzeć naszego burmistrza idąc do urny wyborczych przy referendum

Grzechu
Grzechu
8 lat temu

Chociaż to wygląda na to ,że dostanie wielkiego Kopa!

Grzechu
Grzechu
8 lat temu

A czemu nawoływać do pozostania w domu? Czemu nie sprawdzić co sądzą wyborcy o burmistrzu ?a może dostanie wielkie poparcie i się okaże że to referendum wzmocni Stasia?

kok
kok
8 lat temu

pan burmistrz namawia do pozostania w domach jak jest taki dobry to niech podda sie osadowi wyborcow .Strach jest jednak duzy bo utrata dobrego koryta i do powrotu do marnej pensyjki

ewa
ewa
8 lat temu

Psy szczekaja a karawane jedzie dalej. Zignorujmy jak prosi Stasiu to garstka malkontentów nic nie zdziała.Przeciez wiemy od kiedy zbierali podpisy.Nie popisali sie przeciez.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Najlepiej tak zrobic i olać to wszystko.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526