Tomasz Steńczyk… w Kole! Tomasz Steńczyk… w Kole!

Autor: kurier-kolski.pl | 23.02.2016

efewefKolski MDK zaprasza na wyjątkowy koncert, który odbędzie się już w najbliższy piątek 26 lutego na scenie Domu Kultury. Dzięki Tomaszowi Steńczykowi na nowo odkrywamy znane utwory!

 

Interpretacje Tomka Steńczyka tworzą ciekawe klimaty, czasami nieco rockowe, miejscami jazzowe. Dodatkowo przez wszystkie utwory prowadzi nas ciepły, lekko zachrypnięty głos Tomka. Prawdziwa muzyczna uczta. Wokalista podczas swojej drogi muzycznej zawojował wiele festiwalowych scen polskiej piosenki artystycznej, prezentując swój talent na polu muzyki będącej połączeniem ambitnych i niebanalnych tekstów oraz oryginalnej, energetycznej, a jednocześnie bardzo nastrojowej muzyki.

„Tomasz Steńczyk umiejętnie łączy czułość Osieckiej z rockowym, momentami mocnym brzmieniem. Jest wokalistą, który nie boi się śpiewać trudnych tekstów i jest urodzonym gitarzystą. Jego zespół brzmi miejscami mrocznie, a do tego jakby brudne dęciaki dodają tej muzyce jazzowej przestrzeni.”- Agata Passent: Tomasz Steńczyk jest charyzmatycznym artystą posiadającym niesłychane predyspozycje wokalne pozwalające mu na śpiew z amplitudą od liryki do stricte rockowej dynamiki. Wszystko to domyka świetny skład muzyków towarzyszących Steńczykowi na scenie, złożony z doświadczonych instrumentalistów i jazzmanów.

Tomasz Steńczyk z zespołem – Koncert z piosenkami Agnieszki Osieckiej
26 luty 2016 (piątek), godz. 19.00
bilety w cenie 20 zł.

MDK honoruje kartę seniora oraz kartę dużej rodziny (warto, bo są dzięki nim duże zniżki!!!)

12661770_931130153607944_1079182383393960847_n

Źródło: MDK w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526