Pomożemy uchronić od zapomnienia?

Autor: kurier-kolski.pl | 21.06.2015

20150306_184805Niedawno pisaliśmy o inicjatywie kolanki Pani Sabiny Żądło, która otrzymała grant na projekt „UCHRONIMY OD ZAPOMNIENIA”. Teraz już wiemy, że kolejne spotkanie robocze osób zainteresowanych tworzeniem i realizacją tego projektu odbędzie się w ten wtorek, 23 czerwca br., w sali sesyjnej Ratusza Miejskiego w Kole o godz. 14.00, na które serdecznie zaprasza organizatorka – Sabina Żądło, tel. 604216744.

 

W ramach konkursu SENIORZY W AKCJI zgłoszono 384 pomysły, z których wybrano 35 do realizacji, w tym projekt „UCHRONIMY OD ZAPOMNIENIA” zgłoszony przez Sabinę Żądło z Koła. Pani Sabina zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców KOŁA i POWIATU KOLSKIEGO do udziału w tworzeniu i realizacji w/w projektu.

O co chodzi w projekcie? Aby uchronić od zapomnienia ludzi mających wpływ na rozwój Koła i Ziemi Kolskiej oraz efektów ich działania. Zaproszenie jest skierowane do każdego, kto ma czas i chęci działać społecznie, z pożytkiem dla miasta i ludzi. Przyłączamy się do apelu Pani Sabiny. Czym więcej osób zaangażuje się w akcję, tym większe będą jej owoce.

Przy tej okazji warto zwrócić uwagę, że działania Pani Sabiny są zaprzeczeniem utyskiwań większości osób, które twierdziły, że nie warto o nic zabiegać i występować o dotacje na projekty z UE. Jak widać – warto.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526