Pierwsze wesołe zakończenie roku szkolnego przed kolskim Ratuszem!

Autor: kurier-kolski.pl | 23.06.2015

23090_zakonczenieprzed ratuszemZ inicjatywy Burmistrza Miasta Koła Stanisława Maciaszka w najbliższy piątek (26 czerwca) o godz. 13.00 wszystkie kolskie dzieci mogą wziąć udział w wesołym zakończeniu roku szkolnego przed kolskim Ratuszem Miejskim. Przewidziane są liczne niespodzianki, a wśród najlepszych uczniów losowane będą nagrody, w tym bon na zakup roweru o wartości 1.000 zł! Bogate atrakcje zapewniają lokalni sponsorzy.

 

Coroczne wręczanie nagród burmistrza uczniom z kolskich szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce (średnia 5,0 lub wyższa), sukcesy w olimpiadach, konkursach, turniejach na szczeblu co najmniej wojewódzkim oraz wykazali wzorową postawę i aktywność społeczną – przybierze w tym roku wyjątkową oprawę. Decyzją burmistrza, uroczystość zostanie poszerzona o nowe, ciekawe elementy i odbędzie się nie jak dotąd w sali sesyjnej Ratusza, lecz przed nim, a towarzyszyć jej będzie wesoła zabawa z niespodziankami. Aż 40 uczniów otrzyma nagrody burmistrza.

Natomiast wśród wszystkich obecnych na uroczystości dzieci klas I-III (które otrzymały promocję do następnej klasy) oraz wśród uczniów z klas IV-VI i gimnazjalistów (mających świadectwa z „czerwonym paskiem”) będą losowane upominki – nagrody książkowe i nagroda główna – bon na rower o wartości 1.000 złotych!  Chyba każdemu na progu wakacji przyda się taki suwenir, dlatego zachęcamy wszystkich do przybycia w piątek przed kolski ratusz, początek imprezy o godz. 13.00.

23090_zkonczenieprzedratuszem

Warunkiem udziału w losowaniu nagród będzie przyniesienie świadectwa (od czwartej klasy – tych z „czerwonym paskiem”).
Planowana jest wesoła zabawa pod chmurką, z występami, muzyką, pokazem magicznym, licznymi konkursami. Będzie też grill, słodycze i napoje.

Spotykamy się w piątek o godz. 13.00 przed ratuszem! Pamiętajcie o zabraniu ze sobą świadectw!

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526