Młodzi piłkarze z ZS nr 1 na testach w Lechu Poznań

Autor: kurier-kolski.pl | 11.06.2015

testy w Lechu PoznańZawodnicy z młodzieżowych drużyn Olimpii Koło, z których większość jest na co dzień uczniami klas sportowych Zespołu Szkół nr 1 w Kole, odbyli 9 czerwca testy piłkarskie w klubie KKS ,,Lech” Poznań.

 

Prowadzeni przez trenerów Piotra Krzyżanowskiego i Łukasza Sikorskiego zawodnicy z Koła byli jedną z liczniejszych grup biorących udział w testach: trener Krzyżanowski wysłał 8 swoich zawodników, natomiast trener Sikorski 6. Młodzi piłkarze mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle rówieśników z innych klubów, a także zawodników rocznika 2000 Lecha Poznań pod okiem sztabu trenerskiego „Kolejorza”. Mamy nadzieję, że wśród kolskiej młodzieży pojawią się talenty, które oglądać będziemy w najlepszych klubach piłkarskich, a młodym piłkarzom życzymy dalszych sukcesów i ciągłej wytrwałej pracy w dążeniu do celu.

Jednocześnie przypominamy, że nadal trwa nabór do klasy pierwszej gimnazjum o profilu „piłka nożna”w Zespole Szkół nr 1 w Kole dla dziewcząt i chłopców urodzonych w 2002 roku. Pierwsza grupa uczniów klas szóstych odbyła już testy sprawnościowe, kolejna tura testów odbędzie się w sierpniu, o czym będziemy informować.

Źródło: ZS nr 1 w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526