Czekamy na PODWÓRKO NIVEA

Autor: kurier-kolski.pl | 18.06.2015

20150605_104843Po dużym sukcesie, jakim niewątpliwie jest wywalczenie przez naszą społeczność zwycięstwa w konkursie PODWÓRKO NIVEA, nie możemy się doczekać realizacji inwestycji. Jak przebiegają przygotowania? I kiedy możemy się tego spodziewać?

 

Na razie trwają procedury poprzedzające budowę. Organizator otrzymał stosowne mapy oraz dokumenty potwierdzające prawa gruntowe i odesłał Urzędowi Miejskiemu mapy z naniesionym planem podwórka. Trwa zgłaszanie budowy placu zabaw do stosownych instytucji. Wkrótce wymagane procedury zostaną wypełnione i rozpocznie się najmilszy etap, czyli rozpoczęcie robót budowlanych. Wtedy okaże się, czy wymarzony plac zabaw dla naszych milusińskich będzie tak piękny jak na rysunkach reklamowych firmy Nivea, czy może było z tym więcej szumu i zamieszania, niż było warte…

20150605_105104

Warto jeszcze raz podkreślić, że zwycięstwo jest naszym wspólnym sukcesem. Każdy, kto oddał choć jeden głos, może powiedzieć, że ma udział w tym dziele.

Źródło: UM w Kole

Foto: Mariusz KOZAJDA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
ddd
ddd
8 lat temu

Najprostsza kampania reklamowa. O to chodziło firmie żeby przez jakiś czas wszyscy wymieniali przez wszystkie przypadki jej nazwę. I wbrew pozorom najtańsza kampania reklamowa. Zobaczymy jaki to będzie plac zabaw. Cudów się nie spodziewam, gdyż była to kampania reklamowa zależy z jakim budżetem.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526