8 Marca – DZIEŃ KOBIET. Wszystkiego najlepszego Drogie Panie!

Autor: kurier-kolski.pl | 08.03.2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERADziś w salce pod kościołem Matki Boskiej Częstochowskiej przy ul. Blizna spotkali się członkowie Stowarzyszenia Osób Głuchych i Niedosłyszących w Kole obchodząc Święto Kobiet. Panie otrzymały od mężczyzn piękne kwiatki i ciepłe życzenia. Nasza Redakcja przyłącza się do nich i równocześnie życzy wszystkim naszym CZYTELNICZKOM pomyślności i dużo radości!

 

Mężczyźni stanęli na wysokości zadania wręczając paniom kwiatki czekoladki z życzeniami w sobie znanym języku, a na twarzach pań widać było radość i zadowolenie. Panie z okazji nadchodzącego Dnia Mężczyzny wręczyły panom po drobnym upominku sprawiając im miłą niespodziankę.

dfd2fc4c4d

Panie z organizacji przygotowały słodki poczęstunek i wspólnie w miłej i serdecznej atmosferze upłynął ten wyjątkowy wieczór.

Niedawno, bo w miniony Tłusty Czwartek, członkowie Stowarzyszenia także spotkali się w miłej atmosferze, a na stole wtedy królowały pączki.

f9996a4f48

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

25a98687b7

– Osoby głuche i niedosłyszące są jednymi z nas , żyją wśród nas, przeżywają takie same uroczystości, choć mogą one się odbywać dzięki wam Kochani Darczyńcy, którzy nie odmawiacie nam nigdy swej pomocy i wsparcia, więc tą drogą wam serdecznie dziękuję w imieniu podopiecznych oraz własnym – powiedziała Stefania Skąpska.

Tekst i foto: MICHAŁ KRZEMIŃSKI

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526