Odnaleziono kobietę, która potrąciła pieszego na al. Jana Pawła II i zbiegła

Autor: kurier-kolski.pl | 12.02.2015

prawo_jazdyKolscy policjanci, dzięki zeznaniom świadków, ustalili tożsamość kobiety, która dwa tygodnie temu na przejściu dla pieszych potrąciła przechodzącego chłopca, po czym pośpiesznie odjechała z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze kolskiej drogówki zatrzymali 20.letniej mieszkance Koła prawo jazdy oraz skierowali wobec niej wniosek o ukaranie do Sądu, który zdecyduje jaki będzie dalszy los jej uprawnień do kierowania pojazdami.

 

Niedawno informowaliśmy o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce 27. stycznia w Kole na al. Jana Pawła II. Z informacji, które wówczas posiadała Policja wynikało, że kierująca osobowym autem kobieta potrąciła na przejściu dla pieszych idącego do szkoły chłopca, po czym nie zatrzymując się, pośpiesznie odjechała z miejsca zdarzenia. Kilkunastoletniemu chłopcu na szczęście nic się wówczas poważnego nie stało.

Policjanci kolskiej drogówki po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast podjęli działania zmierzające do ustalenia sprawcy. Sprawa była o tyle trudna, że nie była znana marka pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu. Mimo to dziś już wiemy kim była sprawczyni kolizji. Po przesłuchaniu kilkunastu świadków i dokonaniu oględzin kilku aut funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kole zidentyfikowali kobietę. Nieodpowiedzialną osobą, która feralnego dnia prowadziła auto okazała się 20.letnia mieszkanka Koła.

Młoda kobieta za swoje zachowanie stanie przed Sądem, który także zadecyduje o dalszym losie jej uprawnień do kierowania pojazdami.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526