Sukces kolskich tenisistów w Turku

Autor: kurier-kolski.pl | 08.12.2014

S63045703 grudnia odbył się XII Regionalny Mityng w pływaniu i tenisie stołowym Olimpiad Specjalnych – Turek 2014. Organizatorem zawodów były Olimpiady Specjalne – Konin, a patronatem honorowym imprezę objął Burmistrz Miasta Turku. W imprezie uczestniczyła sześcioosobowa drużyna Sekcji Olimpiad Specjalnych przy Specjalnym Ośrodka Szkolno-Wychowawczym w Kole, która zajęła czołowe miejsca na podium.

Nasi zawodnicy uczestniczyli w turnieju Tenisa Stołowego w gronie dziesięciu klubów: Borzęciczki, Kalisz, Konarzew, Konin, Krotoszyn, Ostrów Wielkopolski, Rychwał i Turek.

S6304565

Indywidualnie pierwsze miejsca i złote medale wywalczyli: Michał Niewiadomski i Piotr Woźnicki. Drugie miejsce i srebrny medal w swojej kategorii sprawnościowej wywalczył Jacek Pawłowski. Trzecie miejsca i brązowe medale zdobyli: Kamil Kacprzak, Eryk Jaroński i Krystian Małolepszy. Opiekunem drużyny był nauczyciel i trener Andrzej Sikorski.

Źródło: SOSW w Kole