Seryjny włamywacz zatrzymany

Autor: kurier-kolski.pl | 24.12.2014

dsc_9082Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który włamał się do sklepu spożywczo-przemysłowego i ukradł kilka paczek papierosów, butelkę wódki oraz zapalniczki. Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze ustalili także, że zatrzymany mężczyzna w ciągu roku włamał się do pięciu domów jednorodzinnych skąd ukradł m.in. narzędzia budowlane oraz … obrazy i encyklopedię. Za powyższe przestępstwa 27-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Rankiem 20-go grudnia policjanci kolskiej Komendy otrzymali zgłoszenie o włamaniu do sklepu spożywczo-przemysłowego na terenie gm. Osiek Mały. Funkcjonariusze zajmujący się zgłoszeniem w toku czynności operacyjnych wytypowali potencjalnego sprawcę. Gdy zapukali do mieszkania podejrzanego okazało się, że przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. W pomieszczeniach należących do 27-letniego mieszkańca gm. Osiek Mały funkcjonariusze znaleźli nie tylko skradzione zeszłej nocy ze sklepu paczki papierosów i zapalniczki, ale i także różnego rodzaju narzędzia murarskie, dwa obrazy, a nawet encyklopedię, które pochodziły ze wcześniejszych włamań.

dsc_9083

Mężczyzna – wcześniej notowany za podobne przestępstwa, podczas przesłuchania przyznał się policjantom do włamania do sklepu, a także pięciu innych włamań do domów jednorodzinnych w okolicy. 27-latek usłyszał już zarzuty, za które grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Przemo
Przemo
9 lat temu

Łupy zaiste warte tych 10 lat. Głupota ludzka nie zna granic.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526