KOŁO MA NOWEGO BURMISTRZA!!! Stanisław Maciszek (PiS) wygrał znaczną przewagą blisko 700 głosów!

Autor: kurier-kolski.pl | 30.11.2014

Stanisław Maciaszek - nowy burmistrz KołaWedług już potwierdzonych oficjalnie informacji możemy podać, że Koło doczekało się nowego włodarza, który po wielu latach  – mamy nadzieję –  będzie faktycznym gospodarzem naszego miasta.

Stanisław Maciaszek z Prawa i Sprawiedliwości pokonał w II turze wyborów znaczną ilością głosów Mieczysława Drożdżewskiego (Towarzystwo Samorządowe) i przez najbliższe 4 lata będzie Burmistrzem Miasta Koła! Różnica na korzyść Maciaszka wyniosła aż 670 głosów.

Tymczasem dziś o godz. 14.00 w kolskim Ratuszu odbędzie się I sesja nowej Rady Miejskiej w Kole. W porządku obrad przewidziano ślubowanie radnych i wręczenie im zaświadczeń o wyborze oraz wybór Przewodniczącego Rady i jego zastępców.  Ślubowanie nowego burmistrza i rozpoczęcie jego rządów odbędzie się zapewne podczas kolejnej sesji Rady.

 

Według już oficjalnie potwierdzonych informacji Stanisława Maciaszka poparło 3.720 kolan, a byłego burmistrza Mieczysława Drożdżewskiego – 3.050 osób. Różnica na korzyść kandydata Prawa i Sprawiedliwości wyniosła aż 670 głosów.

MaciaszekOficjalnie w II turze Stanisława Maciaszka poparł Marcin Janiak – kandydat „Porozumienia Prawicy”. Krzysztof Mazurkiewicz, drugi kandydat na burmistrza, który zakończył swoje zabiegi o fotel burmistrza w I turze wraz z Janiakiem, apelował do swoich wyborców na fb o poparcie w II turze kandydata, który zagwarantuje „przeobrażenia i zmiany na lepsze”. Dla większości kolan było jednoznaczne, że nie był nim dotychczasowy burmistrz.

Serdecznie gratulujemy nowemu włodarzowi i życzymy owocnej pracy dla dobra naszego miasta.

Oprac.: zespół kurier-kolski.pl


Subskrybuj
Powiadom o
guest
22 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Tom
Tom
6 lat temu

Gratulujemy wyboru, obecnie osadzonego p. Maciaszka.

DOROTA SIKORSKA
DOROTA SIKORSKA
9 lat temu

Serdeczne gratulacje Panie Burmistrzu! !!
Jestem dumna że PIS w moim mieście wygrał.
Od wielu lat już nie mieszkam w Kole ale jestem
bardzo zainteresowana co słychać u moich krajan.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i gratuluję.
Pozdrawiam serdecznie

kkkk
kkkk
9 lat temu

Gratuluję, na początku proponuję rozwiązać Straż miejską zostawić tylko kilka osób które zajmą się parkingami (4 powinny styknąć) zaoszczędzone finanse przeznaczyć na spłatę zadłużenia i koszty związane z basenem, po 2 dogadać się z PSLowskim powiatem i stworzyć Strefy inwestycyjne wykorzystując bliskość autostrady i węzła kolejowego. po 3 ŚCIĄGAĆ inwestorów a nie rozczulać się nad firmami które do tej pory blokowały powstawanie nowych miejsc pracy w Kole !!!!

kkk
kkk
9 lat temu

Panie Burmistrzu, bardzo proszę o jak najszybsze pozbycie się tego szczura Nusz..wicza! jego brak szacunku do ludzi i prostactwo az kłuje w oczy..

tralalala
9 lat temu

bbc

Radomir
Radomir
9 lat temu

Zasłanianie się brakiem pieniędzy w budżecie miasta to wykręt dyletantów.
Pracuje w skwerze kultury w kraju i za granicą i widzę że biedne samorządy potrafią generować realne widoczne działania dla mieszkańców.
Wystarczy choć troszkę zmysłu społecznego i troski o swoje miejsce życia

Radomir
Radomir
9 lat temu

Ludzie tzn:Ci którzy zniechęcili tych którzy proponowali takie działania które nic ni kosztowały miasta a sprawiłyby przyjemniejsze życie!

Radomir
Radomir
9 lat temu

Prawie wszyscy którzy wnosili wartość temu miastu wyjechali!
Odbijali się od poprzedniego burmistrza jak od ścian obory.
Zakompleksieni ludzie nie mających żadnych oczekiwań!!!

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Ojej nawet chodzenie z „opłatkami” po ludziach nie przyniosło efektów.Jakie to smutne hihihi

kolanin
9 lat temu

Niech też podziękuje”idkowi”–który napisał na lm—„kto zagłosuje na Maciaszka ma w ryj”–p.burmistrzu i Ty go nie wywaliłeś na zbity ryj?–własnie dla tego głosowałem na Maciaszka

Ambroży Cholewka
9 lat temu

Panie Drożdżewski, niech pan podziękuje swoją przegraną pańskiemu sekretarzowi miasta tomciowi nuszkiewiczowi. Przez pogardę dla tego człowieka imię i nazwisko piszę z małej litery.

Agent Tomek
Agent Tomek
9 lat temu

Jesli myslicie że on cos zmieni to mylicie sie.Nie bedzie miał takich jaj by zwolnic kogo potrzeba i zrobic porzadek.Nie wierze że PISowiec cokolwiek zmieni na lepsze.
Patrzmy na rece jemu i radnym rozliczajmy z obietnic wyborczych bo oni czesto zaraz po wyborach zapominaja co obiecywali przed nimi.

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Jak to milo wstac rano i obudzic sie w miescie bez tego cynicznego człowieczka z dzikim wzrokiem na fotelu włodarza 🙂 Brawo kolanie! Dalismy radę.

xyz
xyz
9 lat temu

Nowy burmistrz to nowa szansa dla miasta.Jest nadzieja ,że cos ruszy i zmieni się na lepsze. PiS nie jest moim ulubieńcem,ale i tak glosowałam na Maciszka.Nie bylo innej opcji by rozwalić ten stary skostniały układ.

Koleś
Koleś
9 lat temu

No to już po NAS
Apokalipsa nadciąga……..

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Panie Burmistrzu Maciaszek -zrób Pan w koncu w Kole porzadek!! W pierwszej kolejnosci prosimy o likwidację Strazy Miejskiej czyli zbrojnego ramienia bylego włodarza.Do niczego nie sa potrzebni a miasto zaoszczedzi na ich pozbyciu sie.
Dziekujemy.

Górol
Górol
9 lat temu

Wieś tanczy i spiewa skonczyła sie w Kole.Bye bye starzy wyjadacze.
Nawet wyspa staneła na wysokosci zadania i zaglosowała na Maciaszka.Ludziom otworzyly sie oczy i w koncu nie wytrzymali tego poniżenia.

KOLAK
KOLAK
9 lat temu

Dobre he he he

Li
Li
9 lat temu

30 listopada 2014 roku skonczyly sie rzady grzegorzewa w Kole !
Gratulacje Panie Stanislawie !

Paweł
Paweł
9 lat temu

Osobom z Grzegorzewa juz dziekujemy 🙂

Kolanka
Kolanka
9 lat temu

Cieszymy sie i serdecznie gratulujemy Panu Stanisławowi. Bardzo miły i kompetentny człowiek.

efv
efv
9 lat temu

No w koncu sie doczekalismy!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526