Zwycięstwo, które cieszy!

Autor: kurier-kolski.pl | 21.09.2014

Resize of IMG_1805Drugie zwycięstwo w tej rundzie odniosła Olimpia Koło pokonując sąsiada zza miedzy Górnika Konin 1:0 (1:0). Bramkę w zamieszaniu podbramkowym na wagę 3.punktów zdobył Jakub Antosik.

 

Był to mecz o tak zwanym „podwyższonym ryzyku”, nic więc dziwnego, że ochroniarzy było więcej niż zazwyczaj. Tymczasem kibice z Konina przybyli do Koła w licznej grupie dopingując swoją drużynę w głośny, lecz kulturalny sposób.

Resize of IMG_1800

Jeśli chodzi o mecz to ogólnie rzecz biorąc, nie wnikając w niuanse, należy uznać za wyrównany. Były okresy gry, gdy przeważała jedna drużyna, a potem druga. Szczęście dopisało kolanom i oni zdobyli gola. Gwoli ścisłości należy dodać, że więcej sytuacji do zdobycia goli mieli gospodarze.

Resize of IMG_1786

Resize of IMG_1788

Po meczu rzecznik prasowy kolskiego klubu Jarosław Kawka tak skomentował to spotkanie: – Mecz był wyrównany, ale w sytuacjach podbramkowych to my mieliśmy zdecydowaną przewagę i zasłużenie 3 punkty zostały w Kole. Chciałbym podziękować jeszcze kibicom zarówno Górnika jak i Olimpii za stworzenie wspaniałej atmosfery na trybunach. Takim zachowaniem po raz kolejny udowodniliśmy, że takie mecze to nie mecze o podwyższonym ryzyku, a raczej mecze przyjaźni.

Resize of IMG_1830

Resize of IMG_1832

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski, Tomasz Mikusik, Kamil Kwiatkowski, Paweł Powietrzyński, Piotr Rutkowski, Mariusz Nieznalski, Michał Rutkowski, Piotr Marańda, Szymon Izydorczyk, Marcin Walkowski, Jakub Antosik. Na zmianę wchodzili: Miłosz Powietrzyński, Jarosław Kawka.

Skład Górnika: Arkadiusz Kmieczyński, Łukasz Frydrych, Artur Brzuskiewicz, Dawid Śnieg, Sebastian Maciejewski, Mateusz Zaborski, Szymon Ćwiek, Maciej Adamczewski, Mateusz Inasiak, NikolasMachava, Przemysław Skibiszewski.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526