Powrót Łukasza Kujawy

Autor: kurier-kolski.pl | 21.03.2014

ŁUKASZ KujawaJak poinformował rzecznik prasowy Olimpii Jarosław Kawka, akces gry w kolskim klubie wyraził w sezonie2013/2014 rundy wiosennej były piłkarz (wychowanek) kolskiego klubu Łukasz Kujawa, który ostatnio był zawodnikiem konińskiego Górnika aspirującego do III ligi.

 

Kujawa był czołowym zawodnikiem Górnika Konin. Wcześniej reprezentował barwy min.: Zrywu Dąbie, LKS Ślesin i Olimpii Koło. Miejmy nadzieję, że swój strzelecki instynkt zaprezentuje też w Kole, o czym będziemy mogli się przekonać w najbliższą sobotę o godzinie 12.00 w czasie meczu towarzyskiego z Termami Uniejów. Jest to ostatni sprawdzian naszej drużyny.

W ostatnim tygodniu do zespołu dołączyli również: Kamil Kwiatkowski z Sokoła Kleczew (obrońca) i Mateusz Zaborski z Polonii Golina (pomocnik).

Zapraszamy wszystkich na jutrzejszy mecz (22 marca, godz.12.00 stadion w Kole).

– Zarząd MKS Olimpii Koło stanął na wysokości zadania dokonując w ostatnim tygodniu znaczących wzmocnień. Myślę, że dzięki tym ruchom w nadchodzącym sezonie nasza drużyna dostarczy kolskim kibicom wielu wspaniałych chwilpowiedział Jarosław Kawka.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526